*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #826
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    hea, et auto tööle läks.

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #827
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      ofc. kõige parem libisemine suusal ja mega mõnus on sõita siis ei ole olemas külmasi ilmasi, on vaid ebasobivad riided

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #828
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***



        päris sitt:D

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #829
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
          ofc. kõige parem libisemine suusal ja mega mõnus on sõita siis ei ole olemas külmasi ilmasi, on vaid ebasobivad riided
          miks sa suuskadega mäest alla ei sõida?(mäesuusatamine)
          libisiseks veel paremini.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #830
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            tegelen sellega ka, aga kuna olin kunagi tippsportlane just murdmaasuusatamises, siis tuletasin vanu häid aegu meelde

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #831
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
              ei ole olemas külmasi ilmasi, on vaid ebasobivad riided
              see on kõige värdjalikum ütlus EVER! kui sa just kolme üksteise sisse topitud avakosmoses ringi tuiamiseks mõeldud "ülikonda" just riiete alla ei liigita. aga asi on maitses... ja joobeastmes. ma isiklikult valin iga kell 40 plusskraadi -2 asemel.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #832
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas vennike Vaata postitust
                see on kõige värdjalikum ütlus EVER! kui sa just kolme üksteise sisse topitud avakosmoses ringi tuiamiseks mõeldud "ülikonda" just riiete alla ei liigita. aga asi on maitses... ja joobeastmes. ma isiklikult valin iga kell 40 plusskraadi -2 asemel.
                ma valin -30 +40 asemel. kui külm on saab soojemalt riidesse panna aga mida krdit sa siis teed kui tapvalt palav on??

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #833
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  ma valin -30 +40 asemel. kui külm on saab soojemalt riidesse panna aga mida krdit sa siis teed kui tapvalt palav on??
                  Siis lebotad mõnuga kuskil varjus. Või elad ööelu. Võid rahulikult sandaalide väel ringi tuiata ilma, et nina küljest ära kukuks.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #834
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Siis lebotad mõnuga kuskil varjus. Või elad ööelu. Võid rahulikult sandaalide väel ringi tuiata ilma, et nina küljest ära kukuks.
                    varjus ongi 40'c.
                    ma sureks ca 140 minutiga varjus lebotades ära.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #835
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Öösel ikka naljalt varjus 40'c ei ole.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #836
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Öösel ikka naljalt varjus 40'c ei ole.
                        Ja mida sa päeval teed? Magad 40c kuumuses?
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #837
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Ja mida sa päeval teed? Magad 40c kuumuses?
                          yeah.. hui saab magada kui üle 33'c on :D

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #838
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Ja mida sa päeval teed? Magad 40c kuumuses?
                            teed 2$ flippe obv.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #839
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Mina olen toas maganud rahulikult päeval kui toas oli 33'c- väga hea oli. Ma olen soojaarmastaja ka muidugi.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #840
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas vennike Vaata postitust
                                see on kõige värdjalikum ütlus EVER! kui sa just kolme üksteise sisse topitud avakosmoses ringi tuiamiseks mõeldud "ülikonda" just riiete alla ei liigita. aga asi on maitses... ja joobeastmes. ma isiklikult valin iga kell 40 plusskraadi -2 asemel.
                                kus ta siis on, jumal õige ütlus ju! Täpselt aasta tagasi käisime telkimas, väljas oli -22C, valisime emhi andmetel kõige külmema koha, Kusagil aegviidu lähedal. Normaalsed riided selga, korralikud magamiskotid ja polnud erilist erinevust 0C-ga. Võileib oli nagu telliskivi ainult ja snickersit ei jõudnud läbi hammustada, muidu oli fun.

                                Comment

                                Working...