Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
maitea.. ma olen seda 22 euro asja üle aasta teadnud.. eelmine aasta puutusin kokku siis kui chipikohvri tellisin.. lisaks ühekorra tellisin dartse netist.. peale maksmist tuli meelde vaadata kust tellisin.. uusmeremaalt tulid.. ja krdi 20% maksin otsa veel maksudeks ja teenustasudeks..
maitea.. ma olen seda 22 euro asja üle aasta teadnud.. eelmine aasta puutusin kokku siis kui chipikohvri tellisin.. lisaks ühekorra tellisin dartse netist.. peale maksmist tuli meelde vaadata kust tellisin.. uusmeremaalt tulid.. ja krdi 20% maksin otsa veel maksudeks ja teenustasudeks..

Comment