Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
lol jäin powerrun videot vaatama ja unustasin, et takso tellisin, vihastab siin all nüüd:(
ja ikka jõuan kirjutada ka, et ta pisut pahasem oleks, see juhike.
lol jäin powerrun videot vaatama ja unustasin, et takso tellisin, vihastab siin all nüüd:(
ja ikka jõuan kirjutada ka, et ta pisut pahasem oleks, see juhike.
Comment