*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #676
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    lol jäin powerrun videot vaatama ja unustasin, et takso tellisin, vihastab siin all nüüd:(
    ja ikka jõuan kirjutada ka, et ta pisut pahasem oleks, see juhike.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #677
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      NVG uudis,et WSOPE toimub nüüd prantsusmaal,vähemalt järgmised 3 aastat.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #678
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        eile sai siis alkoholiga v'ike match tehtud. tundub, et ma biitisin. läptop jäi ühte kohta, ärkasin teises kohas ja täna hommikul suutsin telefoni koos laadijaga kolmandasse kohta jätta. aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida, nimelt hommikul üles ärgates võtsin sellise tuima enesekindluse ja teadmisega laua nurga pealt eesti ekspressi, et vaadata palju kell on !!!!!!!!!! olles tükk aega passinud ekspressi päist suutsin üles leida kuupäeva (oh imet) umbes 8 minutit hiljem hakkas koitma, et sealt kellaaja leidmine on suht ebareaalne. olles nördinud oma mitte kõige kvaliteetsemas aruraasukeses, otsustasin oma füüsise tõsise kontrolli alla panna ja biitida veel mõned õlled. FAILED. on saabunud tuumapohmell ja tuleks vist 1 lits tellida.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #679
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          on saabunud tuumapohmell ja tuleks vist 1 lits tellida.
          Tartus käies väideti mulle,et pole :(

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #680
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Tartus käies väideti mulle,et pole :(
            ON. mingid maltsad saadeaval. õnneks puudun hetkel tartust.

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #681
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              turismi osakaal egiptuse skps on aastal 2009 12 mlrd $, kogu skp 472 mlrd $, arvuta ise :)

              turism taastub lähiajal ja paremini, kui enne (suure tõenäosusega). Kui põnevam on see, kuivõrd saavad islamifanaatikud võimule lähemale. sellest sõltub suuresti stabiilsus lähis-idas.

              üks põnevamaid 2011 aasta sündmusi maailmapoliitikas obv
              Artiklites on toodud, et 11% GDPst on turismist Egiptuses.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Samas see suurus on suhteliselt raskesti arvutatav.
              Kas keegi teab, palju Eestis tuleb turismist GDPsse?
              Statistikaameti lehel on, et hotellid ja restoranid andsid 1.2% GDPst (2009), samas kui artiklites on ka toodud see 10-15%.

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #682
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Kellegil MB-s plekki on ja saaks aidata väikse summaga. PM
                oleks väga tänulik

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #683
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  helista hossile või freakyle

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #684
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Puhas klassika!

                    [YOUTUBE]7i1k7_IrGg8[/YOUTUBE]

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #685
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      When you order a pizza and it costs 10$ and you only have 50$ and pizzaboy doesn't have any change you just give him the 50$,then you will understand you have made it in life...

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #686
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        On table blocking heads-upis ebaeetiline? Minu arvates ei ole ja bumhunteritele paras palk - s.h. ka mulle ja alati saab uue laua võtta. Jube kõva kuidas vennad närvbi lähevad ja hakkavad sumisema kui herilased. 15 mintsa blockisin laudu nii, et 100NL HU laudadest oli lobby tühi. Kui saaks 2-3 venda siis saaks hoida lobby täiesti tühjana tunde.

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #687
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Tahan vinguda lihtsalt. Tra ma poel ammu nii kalaseid laudu näindu ja iga mu käsi, no absull iga faking käsi saan runner runnerdatud, no mdia fakki türi paide küll. Oeh, hakkas parem. Õlle lahti ja oma EV joont imetlema.

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #688
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            haige unekas peal. peaks oma blogisse kirjutama vist vahelduseks. tahaks mängida, lauad kuldsed i imagine aga sellises olekus pole mõtet.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #689
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                              Tahan vinguda lihtsalt. Tra ma poel ammu nii kalaseid laudu näindu ja iga mu käsi, no absull iga faking käsi saan runner runnerdatud, no mdia fakki türi paide küll. Oeh, hakkas parem. Õlle lahti ja oma EV joont imetlema.
                              Standard reede jinx. Lauad alles lähevad heaks.

                              Comment

                              • Jubin
                                Bännitud
                                • Nov 2010
                                • 142

                                #690
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                lol nägin viru keskuses sassi

                                Comment

                                Working...