*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #616
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Ma peast ei mäleta aga hemi foorumis või googeldades on vastuseid küllaga kuidas postqre parooli muuta.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #617
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
      pomelo on NUTS
      Muidugi on. Suht hiljuti avastasin selle vilja, mõnikord harva ostmine ka ebaõnnestub (on liiga kõva või mõru), aga muidu täielik nuts. Igast vitamiine ja muud tervislikku kama sisaldab, maitseb hea ja see koorimine on ka omaette mõnus tegevus.
      Ja mul sama seis nagu Pastilaal, harva kui meie peres päev ilma pomelota õhtusse saab :D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #618
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
        Jõid ka Mäsaga mällarisse? :D:D:D:D:D
        irv.

        Burgetil kõva staatus facebookis:
        uus Tallinna vanasõna: Kui veebruaris Lasnamäel asfalti pannakse on märtsis valimisi oodata.

        Persse ja ei tohi enam diivanil raamatut lugeda. Nagu vanainimene jäin magama.

        PS! Hoss, mis kristiine prismast ostsid?

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #619
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
          Muidugi on. Suht hiljuti avastasin selle vilja, mõnikord harva ostmine ka ebaõnnestub (on liiga kõva või mõru), aga muidu täielik nuts. Igast vitamiine ja muud tervislikku kama sisaldab, maitseb hea ja see koorimine on ka omaette mõnus tegevus.
          Ja mul sama seis nagu Pastilaal, harva kui meie peres päev ilma pomelota õhtusse saab :D
          Lõikad ümber koore ja naha ära, siis pole midagi mõrudat, ainult nahk on mõru :)

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #620
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Õigust räägid! Olen sõltlane - pea iga õhtu sööme naisega kahepeale ühe ära.
            Me sööme ühe küüslaugu. Küüslauk on nuts.

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #621
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              seemned on ka mõrud

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #622
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Me sööme ühe küüslaugu. Küüslauk on nuts.
                Mul käivad suht tihti külalised - sellist eksperimenti ei julge ette võtta..

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #623
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  nojah, nii tiltis peaga ei tule pähe, et google on olemas, tänud tigrano.

                  ja küüslauk on fking nuts, kasutan väga paljudes toitudes

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #624
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    irv.



                    PS! Hoss, mis kristiine prismast ostsid?
                    Kuule ei märgand ise sind selle suure raffamassi seas, miks ei tuld tere ütlema?

                    Ostsin 18 pindist aleksandrit ja paki torino sarve makarone ning kaks adi dushigeeli ja pea ja õlad shampooni.
                    Peab ju nädalavahetuseks valmistuma.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #625
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      sõber saatis mingi uue telemängu video

                      mõlemad split, siis raha pooleks.
                      mõlemad steal, mõlemad lahkuvad nulliga.
                      üks split, teine steal, siis raha saab see, kes steali näitab :D

                      svenza sinna saatesse!!!!! FTW

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Deja vu ?

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #626
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                        Ostsin 18 pindist aleksandrit ja paki torino sarve makarone ning kaks adi dushigeeli ja pea ja õlad shampooni.
                        Polegi varem proovinud haiget pead lihtsalt korda pesta. Kas mõjub?

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #627
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          Polegi varem proovinud haiget pead lihtsalt korda pesta. Kas mõjub?
                          See suur saladus, ära kellelegi räägi eks.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #628
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Palun öelge keegi, kuidas ma saaksin FTP 5k punktide eest kuidagi dollareid :D

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #629
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Juhul kui mõnel turniiril ei osale siis ei saa neid punkte rahaks vahetada otseselt minuarust.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #630
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Mnjaa.. see on täpselt selline punktide arv, et storest midagi toredat tellida ei saa v.a stressipallid, t-särgid jms crap. Mul on olemas juba mitu daily dollari piletit, BLT, Double Deuce.. Aga üks küsimus, kui ostan neid steppide pileteid storest, kas ma saan neid kasutada ainult steppidel või lubab registreerida ka mõnda muud turniiri?

                                Comment

                                Working...