*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #601
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Anyway,sõber pakkus 400 euroga Nokia N900-t,hea diil ?Ütles,et eesti poodides pole seda müügil ja mingi eritellimusega sai ja ise maksis 600+ eurot.Android telefon.Vaatasin ka mitu x seal läbi ja väga solid asi tundub.
    Def not Android

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #602
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
      Def not Android
      On ju.

      Comment

      • tax22
        Räme Fish
        • Dec 2009
        • 3

        #603
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
        Keegi DC või CR kontot ei taha jagada ? Vastu jagaks husng.com standard membershipi kasutaja pw, kehtib esmaspäevani.
        Tahaks HU cash videosi tirida.
        Kas selline konto jagamine on OK ja turvaline tegevus? Sellisel juhul sooviks samuti kellegi DC/CR konto omanikuga diili teha, PM.
        Olen aru saanud, et maksta saab neile ainult krediitkaardiga, mida siiani pole teha jõudnud.

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #604
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas tax22 Vaata postitust
          Kas selline konto jagamine on OK ja turvaline tegevus? Sellisel juhul sooviks samuti kellegi DC/CR konto omanikuga diili teha, PM.
          Olen aru saanud, et maksta saab neile ainult krediitkaardiga, mida siiani pole teha jõudnud.
          Minu husng kasutaja parooli teavad peale minu veel 2 inimest. Pole mingeid probleeme olnud konto jagamisega. Kuna esmaspäev saab kuu aega täis, siis tahaks sellest veel mingit viimast kasu lõigata :P

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #605
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Aaaaaa, ma olin hüdro mälus eile, praegu on hüdro-tuumapohmell...
            Mäsaga hakkasime päeval jooma juba, õhtuks olin nii kastis, mitte muffigi ei mäleta... Toorelt panime nooti ikka... Praegu on mõnusalt sitt olla.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #606
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Svenza Vaata postitust
              Aaaaaa, ma olin hüdro mälus eile, praegu on hüdro-tuumapohmell...
              Mäsaga hakkasime päeval jooma juba, õhtuks olin nii kastis, mitte muffigi ei mäleta... Toorelt panime nooti ikka... Praegu on mõnusalt sitt olla.
              Täpselt sama siin . . . : (

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #607
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Täpselt sama siin . . . : (
                Jõid ka Mäsaga mällarisse? :D:D:D:D:D

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #608
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                  Jõid ka Mäsaga mällarisse? :D:D:D:D:D
                  Lmao,ei :D.
                  Rummipoiss oli abiks kõvasti sellele poolsurnud olekule

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #609
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Konsumis 0,7ne captain morgan miski 8 euri ja säästukas 0,5ne sierra tekiila on u 10 euri ringis, GL

                    //tartus

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #610
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                      Konsumis 0,7ne captain morgan miski 8 euri ja säästukas 0,5ne sierra tekiila on u 10 euri ringis, GL

                      //tartus
                      kurat see teqilts nii odav peab olema

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #611
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Semu tõi tallinki pealt stroh 80% 10 euri ja peab tunnistama, et pole varem seda jooki joonud, aga praegu maitseb päris hästi pomelot peale hammustades. Proosit.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #612
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          pomelo on NUTS

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #613
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            pomelo on NUTS
                            Õigust räägid! Olen sõltlane - pea iga õhtu sööme naisega kahepeale ühe ära.

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #614
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              kas ma pean aruvtile formati tegema, et see postgres pask tööle saada hemmiga, preagu vaja mingit passwordi, mida ei mäleta, samas ma ei ole enda mäletamist järgi kuhugi seda sisestanud, arvuti sai ostetud augustis, tõmbasin lihtsalt hemi ja midagi muud ja kõik töötas.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #615
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                sõber saatis mingi uue telemängu video

                                mõlemad split, siis raha pooleks.
                                mõlemad steal, mõlemad lahkuvad nulliga.
                                üks split, teine steal, siis raha saab see, kes steali näitab :D

                                svenza sinna saatesse!!!!! FTW

                                [YOUTUBE]p3Uos2fzIJ0[/YOUTUBE]

                                Comment

                                Working...