*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #436
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
    Kas see on ainult minu saidi viga või pole primas enam nl50 hu laudu?
    On täitsa olemas.

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #437
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
      Kas see on ainult minu saidi viga või pole primas enam nl50 hu laudu?
      Mängid PLs? Minul täitsa olemas nii anon nl50 kui ka tavalline.

      Comment

      • Madis_89
        Grinder
        • Feb 2009
        • 841

        #438
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Ei, 5050pokeris. Ju siis site poolne piirang.

        /confirmed
        Last edited by Madis_89; 08.02.11, 10:29.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #439
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          PTR peksab segast. viimaste kuude tulemusi ei näita. teist päeva juba. kellelgi veel? ravi on selle vastu?

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #440
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Nädalavahetusel PokerStarsi keskkonnas toimunud Sunday Warm-Up pokkeriturniiri peavõidu võttis pokkerikaunitar Liv Boeree.


            Neiul seda skilli ikka jagub

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #441
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              PTR peksab segast. viimaste kuude tulemusi ei näita. teist päeva juba. kellelgi veel? ravi on selle vastu?
              Raviks on oma käte salvestamine enda andmebaasi.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #442
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                PTR peksab segast. viimaste kuude tulemusi ei näita. teist päeva juba. kellelgi veel? ravi on selle vastu?
                Mul ka ei tracki juba iidamast aadamast.Näitab mingeid 15 käelisi sesse lol jne :D.
                Mul savi ka ka see PTR,kuigi mu graafik on seal nii kole ja täiesti ebakorrektne ei saa ikka actionit laudade alustamisel :(.Eile tegin rekordi,istusin peaaegu 3h PL50 laudades nii,et 0 inimest oleks sisse istunud.NL laudades istusin tunnike nii,et ükski mats ei istunud.Ja seda veel hommiku tundidel.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #443
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Keegi nagunii ei vaata su graafikut. Fishe ei huvita ja regid näevad nagunii, et sa oled reg stacki järgi. :P
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #444
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    Keegi nagunii ei vaata su graafikut. Fishe ei huvita ja regid näevad nagunii, et sa oled reg stacki järgi. :P
                    Arvad?Ma ise küll vaatan.
                    Tglt vbl see isegi ebaoluline jah.

                    Ükspäev oli siuke asi,et istusin lauas ja üks vend istus lauda kelle kohta mul 0 sample,võtsin talt 3 buyini ja ta mängis üli sitasti HU-s ja arvasin,et ta fish.Läksin hiljem PTR-i ja mees oli sick võitja NL50 ja NL100 :D.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #445
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Ükspäev oli siuke asi,et istusin lauas ja üks vend istus lauda kelle kohta mul 0 sample,võtsin talt 3 buyini ja ta mängis üli sitasti HU-s ja arvasin,et ta fish.Läksin hiljem PTR-i ja mees oli sick võitja NL50 ja NL100 :D.
                      Purjus Leits äkki?

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #446
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        Purjus Leits äkki?
                        Ei pole leitsiga kunagi laudades koos old vist.

                        Neid regulare on omajagu kes wannabe durrrrideks muutuvad HU-s ja mõttetuid lükkeid teevad.

                        Ntx see vend : http://www.pokertableratings.com/ful...arch/NeverMiss

                        Graafik tundub nagu mini nanonoko,aga HU-s kaotab soliidselt.
                        Last edited by qbj0hn; 08.02.11, 13:15.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #447
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          HU ja FR on lihtsalt erinevad mängud. Ma nt. ei julge ka regularidega HU mängida. Esiteks väga ei oska ja teiseks spewmode läheb peale.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #448
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            [YOUTUBE]BPN3gLVDsOY[/YOUTUBE]

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #449
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              HU ja FR on lihtsalt erinevad mängud. Ma nt. ei julge ka regularidega HU mängida. Esiteks väga ei oska ja teiseks spewmode läheb peale.
                              Tõsi ta on.
                              See sama vend kelle PTR-i sinna panin ütles mulle lambist bumhunter eile.Ma ütlesin siis talle selle peale,et come sit at my tables i play anyone ja siis ei öelnud enam midagi vastu :/.Ja see oligi see sama aeg kus 2.5h üksinda istusin laudades.
                              Erinevad mängu stiilid ja valikud lihtsalt jamh.
                              Ma näiteks hetkel enam mingi 16 lauda ei suuda normaalselt mängida,vajub kohe mäng ära.Lasen 6-9 korraga,samal ajal kui teisel vennal on skilli mingi 16 või rohkem lasta,aga väiksema winratega,aga suurema volüümiga ja teeb sama välja :P.

                              Ei ütlegi halvasti konkreetse venna kohta,eks igaüks ise valib kuidas ta kõige tootlikum on,aga käib pinda kui jutt ja teod ei käi kokku kes seal lauas sitta toodavad regid.Kui siuke bummer olen siis istugu maha.Ma kunagi ei pane siukest t*ra näiteks maha,et reg sai 1 vs 1 fishi ja siis ma lähen torkima sinna.Aint siis istun maha kui rohkem rahvast istub veel.
                              Veits ebaviisakas imo.Aga paljud teevad mulle nii.Kaasaarvatud eestlased.
                              Samas osadel on jumala savi ka see.Tean,et kuskil party pokkeri HU laudades vist kunagi isegi blockiti üksteise laudu ja juhiti fish just sinna lauda kuhu vaja.Ühesõnaga mingi punt inimesi kes üksteist teadsid blokivad teiste laudu,et fish enda lauda juhtida.Ei tea kas enam nii tehakse,aga Codecci teab lähemalt sellest rääkida obv.
                              Pole muidugi reeglite vastane vist?Aga suht douche käitumine ikkagi.
                              Last edited by qbj0hn; 08.02.11, 13:40.

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #450
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Kui reg istub üksi lauas ja fish istub sinna, kas siis on kolmandal inimesel ebaviisakas sinna istuda?

                                Comment

                                Working...