*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #406
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Kolumbus pidigi Indiasse sõitma ju, algul arvasid kõik, et see ongi India. Sealt ka indiaanlased.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #407
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      mitte Indiasse vaid Indiatesse. :)

      ja lampi pakkudes paneks viieks USA tähtsaimaks sündmuseks Ameerika avastamist, iseseisvus, kodusõda, II MS ja külm sõda?
      Last edited by kardaanirist; 07.02.11, 17:06.

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #408
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        PM mulle kes viitsib tasu eest tõlkida ca 80 lehte meditsiini artikleid inglise keelest. Ei pea olema sõna-sõnalt ja ladinakeelseid termineid ei pea teadma.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #409
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Mul oleks küsimus Deucescracked.com lehe kohta. Seal ütleb, et 7 days free trial registreerumisel, aga kas siiski peab oma krediitkaardi numbrid jms lisama registreerimisel? Või valin selle Basic accounti ja saan ka 7 days free trialit ehk siis saan kõiki pokkerivideosi vaadata või mis see 7 days free trial sisaldab?

          Comment

          • Karikakar
            Vana Tegija
            • Jul 2009
            • 1235

            #410
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            mitte Indiasse vaid Indiatesse. :)

            ja lampi pakkudes paneks viieks USA tähtsaimaks sündmuseks Ameerika avastamist, iseseisvus, kodusõda, II MS ja külm sõda?
            Suured tänud! :))

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #411
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              II maailmasõda ameerikat eriti ei kottinud. 30. aastate majanduskriiski oli nende jaoks tähtsam.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #412
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                mitte Indiasse vaid Indiatesse. :)

                ja lampi pakkudes paneks viieks USA tähtsaimaks sündmuseks Ameerika avastamist, iseseisvus, kodusõda, II MS ja külm sõda?
                Pigem II MS võrdub USA jaoks sündmusena: Pearl Harbor või Hiroshima ja Nagasaki pommitamine. Mingi tähtsündmus on nende jaoks muidugi ka 11.09.2001

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #413
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  mulle hakkab järjest enam tunduma, et see kolumbus oli üks paras mun n. vaadake taalakurssi ja wtf maisiviin???
                  ROFL. Rääkimata UIGEAST.

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #414
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    Mul oleks küsimus Deucescracked.com lehe kohta. Seal ütleb, et 7 days free trial registreerumisel, aga kas siiski peab oma krediitkaardi numbrid jms lisama registreerimisel? Või valin selle Basic accounti ja saan ka 7 days free trialit ehk siis saan kõiki pokkerivideosi vaadata või mis see 7 days free trial sisaldab?
                    Pead panema jah numbrid ja asjad, ja enne 7 päeva lõppu pead canceldama, et nad automaatselt kaardi pealt kuutasu maha ei kooriks.

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #415
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                      kolumbus avastas kariibimere saared, täpselt ei mäleta mis saar, kuid kuuba kandis. haiti äkki.

                      Ameerika avastas Amerigo Vespucci
                      Kas mitte Viikingud ei avastanud Ameerikat?

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #416
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                        Kas mitte Viikingud ei avastanud Ameerikat?
                        Erik Punane ehk Eiríkr rauði Þorvaldsson.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #417
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Pigem II MS võrdub USA jaoks sündmusena: Pearl Harbor või Hiroshima ja Nagasaki pommitamine. Mingi tähtsündmus on nende jaoks muidugi ka 11.09.2001
                          võimalik, et vahepeal on midagi tähtsamat olnud. panin lampi. samas kui kavatsed külmast sõjast rääkida, siis II MS oleks selline hea peatuspunkt. selgitaks hetke olukorda jne. pluss II MS tulemusena (ja sellele järgnenud külmale sõjale) tõusis USA maailma juhtriigiks.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #418
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                            Pead panema jah numbrid ja asjad, ja enne 7 päeva lõppu pead canceldama, et nad automaatselt kaardi pealt kuutasu maha ei kooriks.
                            Aga kui mul polegi krediitkaarti, siis mis ma sinna panen?:D

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #419
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Ma ei teagi, mul ka pole, a SEBi VISA kaart töötab küll, seal taga olemas 3kohaline kood mida küsib.

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #420
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Erik Punane ehk Eiríkr rauði Þorvaldsson.
                                Ei tunne su kälisi.

                                Comment

                                Working...