*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #136
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Tegelikult ei ole nii, et kui võidad, siis mängid edasi ja kui kaotad, siis lõpetad. Ei ole ka vastupidi. Mängid siis, kui teed A game ja quitid siis, kui mängid alla selle.
    Yep,see "pisiasi" jäi mainimatta :D

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #137
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust

      Sessi ajal graafiku jälgimine on üldse üks äärmiselt rumal tegevus, sest see võib mindseti rängalt mõjutada.
      Raamatu autor kirjutas,et ta vaatab graafikut alles iga kuu lõpus,eto skill

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #138
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        no aga kontoseis on ju näha koguaeg? sinna kus see ilmub kleepis mingi paberi?

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #139
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Raamatu autor kirjutas,et ta vaatab graafikut alles iga kuu lõpus,eto skill
          ma proovisin pool kuud ilma graafikut vaatamata mängida.
          imo pointless.

          nüüd vaatan pärast sesse korra päevas graafikuid jms. isegi kui tekivad negatiivsed emotsiooid siis hommikuks on nad ikka kadunud.

          Comment

          • kaval-ants
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 191

            #140
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Viimasest leatherassi raamatus just rääkis,et tavaliselt on nii,et kui inimene kaotab siis ta mängib rohkem ja kui võidab siis quitib mingiaeg enamasti.Aga seal ütles,et tegelikult peaks vastupidi just olema,et kui võidad siis just mängid edasi ja kui kaotad quitid,mitte ei hakka laudu juurde võtma ja volüümiga läbi suruma.
            Millist raamatut sa täpsemalt silmas pidasid?

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #141
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
              Millist raamatut sa täpsemalt silmas pidasid?
              Don't listen to Phil Helmuth või Treat you're poker like a business,ei mäleta kumbas.Mõlemaid lugesin.
              Last edited by qbj0hn; 02.02.11, 17:05.

              Comment

              • Kloonike
                Grinder
                • Nov 2008
                • 898

                #142
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Ma vaatan terve sessi aeg graafikut, pidevalt refreshides. Kui mängin hästi ja võidan, siis mängin pikalt, kui teen vigu ja kaotan lähevad mängud suure tõenäosusega insta kinni.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #143
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Don't listen to Phil Helmuth või Treat you're poker like a business,ei mäleta kumbas.Mõlemaid lugesin.
                  Ostsid esimese?

                  EDIT: Ma vaatan sessi lõpus ainult tulemust. Vahel kui enesekontrolliga probleeme, siis vaatan ka keset sessi.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #144
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    aga kui jooksed halvasti nii SD kui NON-SD potides?

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #145
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      Ostsid esimese?
                      Ühe foorumikaaslasega kahepeale sai ostetud yep.
                      Ega eriti ei raatsi küll PDF faili peale raha välja käia,aga see läks asja ette ma loodan :D.Siiamaani üks paremaid pokkeri raamatuid mis lugenud olen.(pole lõpuni veel jõudnud,kuskil poole peal :D).Rahulikult lugema,et saaks seedida ka asja väheke ja kasu oleks :D

                      Seal kirjas pmst igasugu nõuanded mis enam ei vasta tõele mis keegi on kunagi öelnud ning mis on ajast maha jäänud ja siis on need räägitud nii ära kuidas tegelt peaks tegema vastavas olukorras.
                      Näiteks üks asi mis tuleb meelde,et vanasti onlines kui keegi limpis potti siis any2-ga alati isoleeriti ja saadi easy foldid jms,siis on see väide ümber lükatud ja ära räägitud kuidas tegelt peab tegema.

                      Kunagi väga ammu ammu tähendas ju 4bet pre,et vastasel on raudpolt kas ässad võid kunnid,check-raiset peeti ebaeetiliseks jne :D
                      Tõin lihtsalt näite selle näol.Seal räägitakse hiljutitest nõuannetest ikka mis on ümber lükatud.
                      PH saab korralikku mahategemist ikka seal raamatus ja paljud teised ka.100bb NL online mängude kohta on raamat pmst nagu siiamaani lugedes olen aru saanud.
                      Last edited by qbj0hn; 02.02.11, 17:43.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #146
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        tra, ma olen segaduses.. kui ma mängin FRi ja kui ma foldiksin kõik käed SB ja BB pealt.. siis reports vaates oleks mu SB ja BB winrate milline?

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #147
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          BBl -50BB/100 ja SBlt -25BB/100

                          Comment

                          • Kloonike
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 898

                            #148
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            BB -100bb/100, SB -50bb/100 kui 100% stealitakse ja alati foldid.

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #149
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              tra, ma olen segaduses.. kui ma mängin FRi ja kui ma foldiksin kõik käed SB ja BB pealt.. siis reports vaates oleks mu SB ja BB winrate milline?
                              -50bb/100 ja -100bb/100.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #150
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                olgu ja kui mul on NL100s 80k käe peale SB winrate -12bb/100 ja BB winrate -45bb/100.. siis ma peaksin muret tundma?

                                Comment

                                Working...