*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #121
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    LOL

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #122
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas miksnii Vaata postitust
      Parandasin su lingi ära:

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #123
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        arvasin et raudselt paned selle video:


        lol_internet

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #124
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          rofl, good one, kui psühhiaatriahaiglas doktor oleks, siis läheks 100% kaubaks :D
          aga paraku ei ole

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #125
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Vennike, Oliverki poolt pakutud lahendusega sööbid sa raudselt inimeste mällu. Muudel juhtudel kaod nkn halli massi hulka ära

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #126
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Etsi eeskuju tegutemas

              Venemaa kontrollikoja andmetel kulutas Moskva linnavalitsus 2009. aastal igale linnaametnikule kontoritarvete muretsemiseks üle 11000 krooni (üle 700 euro). Linnaametniku keskmine mobiiltelefoni arve oli üle 60 tuhande krooni (ligi 3800 eurot) ja tariif turuhinnast kuus korda kõrgem. Ametnikke töötab Moskva linnavalitsuses 572 817, aga arvuteid on linnavalitsuses arvel 1,3 korda rohkem.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #127
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                so sick. Mees on linnapea olnud väga pikka aega ja ta naine on venemaa üks rikkamaid naisi - moskva suurima ehitusfirma omanik

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #128
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                  Nii juhtub, kui Putiniga tülli lähed.

                  Sõpsidel läheb ikka paremini: http://forte.delfi.ee/news/auto/pres....d?id=39589167

                  Samas võib ka hullemini minna: http://www.ap3.ee/?PublicationId=28d...0-3c72585a23a5

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #129
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Fakk mindset feilib ikka ägedalt, selline brakeeven nühkimine (NL4) oli ok aga nii kui hiiter peale tuleb nüüd siis satun sabinasse, ei suuda üldse palju mängida ja tihti tundub et A game asemele tuleb B game. Esialgselt oli lihtsalt plaanis kuu algul kerge NL10 shot võtta ja mõeldnuki seal kohe mingit imejama korraldama hakata. Bankroll on ka sitaks kiiresti tõusnud ja seal juba rohkem füüri kui arve peal mis ka kindlasti mindseti mõjutab. Äkki peaks mingit raamatut lugema or something?

                    NL10 shoti graph ka: http://www.upload.ee/image/1095631/lolfish.JPG

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #130
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Enne kui raamatuid lugema hakkad tuleta omale meelde, et 2700 kätt on statistiliselt ebapädev.

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #131
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        kunagi lugesin mingit ebooki, see rope oli merejalaväelaste survival manualis imo. väga sarnane sidumine ümber kere igatahes.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #132
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Enne kui raamatuid lugema hakkad tuleta omale meelde, et 2700 kätt on statistiliselt ebapädev.
                          ongi statistiliselt ebapädev sest ma ei saa absull mängida, 500 kätt päevas (ca 1h) ja kõik, rohkem ei kannata lihtsalt. Sitaks lihtsam on volüümi tõsta kui selline BE või kerge downer on

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #133
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Sama siin. Kui päeva algul palju võidan, siis ei julge enam mängida, äkki kaotan :D Ükskõik kui overrolled ma ka poleks antud limiidi jaoks.
                            Last edited by virukunn; 02.02.11, 16:22.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #134
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Viimasest leatherassi raamatus just rääkis,et tavaliselt on nii,et kui inimene kaotab siis ta mängib rohkem ja kui võidab siis quitib mingiaeg enamasti.Aga seal ütles,et tegelikult peaks vastupidi just olema,et kui võidad siis just mängid edasi ja kui kaotad quitid,mitte ei hakka laudu juurde võtma ja volüümiga läbi suruma.
                              Last edited by qbj0hn; 02.02.11, 16:25.

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #135
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Tegelikult ei ole nii, et kui võidad, siis mängid edasi ja kui kaotad, siis lõpetad. Ei ole ka vastupidi. Mängid siis, kui teed A game ja quitid siis, kui mängid alla selle.

                                Sessi ajal graafiku jälgimine on üldse üks äärmiselt rumal tegevus, sest see võib mindseti rängalt mõjutada. Endal on viimasel ajal sessid 1-1,5h, sest peale seda ei suuda enam korralikku mängu teha. Lühemate sesside positiivne mõju on mul winrates ilusti näha.

                                Comment

                                Working...