Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Viimase 8 aasta jooksul, kui ma olen telefoni ostnud siis mu telefoniga tutvumine on umbes nii:
1. Otsi kuidas muuta äratuskella; Checked!
2. Otsi kuidas muuta helinaid; Checked!
3. Otsi kuidas saata sõnumeid; Checked!
4. Otsi kuidas lisada/kustutada kontakte; Checked!
Viimased 4 (:P) tulevad kõik hoopealt. Ühel telefonil avastasin aastake hiljem, et GPS ja googlemaps ka peal ning, et isegi pilti saab teha.
Algselt postitas hotcocacola
Vaata postitust
1. Otsi kuidas muuta äratuskella; Checked!
2. Otsi kuidas muuta helinaid; Checked!
3. Otsi kuidas saata sõnumeid; Checked!
4. Otsi kuidas lisada/kustutada kontakte; Checked!
Viimased 4 (:P) tulevad kõik hoopealt. Ühel telefonil avastasin aastake hiljem, et GPS ja googlemaps ka peal ning, et isegi pilti saab teha.




Comment