*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #91
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    mis vastasel oli ?
    nagu romka ütles - show villain cards.

    Käe põhjendus niipalju, et ta foldis cbetile 44% ajast aga kui checkida järgi siis muutus jube bluffhappiks ja ei tahtnud eriti foldida. seetõttu checkisin järgi, turni minraisesin sest kui tal turnil A siis ei foldi riveri ja ei foldi tõenäoliselt ka turni suuremale raisele aga hoiaksin sees muda käsi. miskil oimetumalt turnil oleksin lajatanud ka overbeti, nats üle poti aga kuna tuli hea kaart, et ta kas callib või mitte, siis shove tundus best play.

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #92
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas tonis Vaata postitust
      Kas 888'sse first depot tehes tuleb mingi promotion code ka panna?
      Reeglina mitte, first deposit bonus on automaatne igaljuhul.

      Comment

      • tonis
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 334

        #93
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Tänud

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #94
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          isildur mängib mrSweet28-ga plo-d ja on umbes 200k up.

          Comment

          • neeme
            Grinder
            • Nov 2008
            • 540

            #95
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Kuu esimene päev, uued limiidid ja kohe ~780$ alla EV. :) Mõnus, pool eelmise kuu teenistusest.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #96
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Kuu esimene päev ja juba pm. 0 outer tehtud. 77-ega fish 3bettis, 79s.-ga callisin 745 flopil rahad sisse ja riveriks maha rida.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #97
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                ostsin sony ericsson x10 ära. Oi jah, nüüd veedan tunde ja tunde selle taga, et teha selgeks touchpad, lisavidinad jne. Väga pro.
                Ty kõikidele, kes soovitasid :)

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #98
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Kõige naljakam on see, et väga paljud on Egiptuses käinud ja ütlevad et see mingi semi-shit rott koht. Väga ei tõmba. Türki türki.....see pidi tõesti nuts olema oma all-inclusive'ga.


                  E: Ja taco expressis on väga head söögid ja teenindus, korduvalt rahule jäänud. Burritod, tortillad, wrapid ja tacod. Mis iganes nende vahed on
                  Last edited by inward; 02.02.11, 03:26.

                  Comment

                  • MagicFriend
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2010
                    • 369

                    #99
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    You can even wear clothes over it, and no-one will be able to tell it´s there!

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    On keegi isiklikult proovinud? Naine/elukaaslane? Soovitusi?

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #100
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Kõige naljakam on see, et väga paljud on Egiptuses käinud ja ütlevad et see mingi semi-shit rott koht. Väga ei tõmba. Türki türki.....see pidi tõesti nuts olema oma all-inclusive'ga.
                      No Türgi on parem jah aga antud hetkel türki veel ei saa sinna algavad aprilli alguses reisid seega üks odavamaid kohti kuhu jaanuar veebruar minna nädalaks restartima on Egiptus. Muidugi nüüd need oma mässuga ahvid rikkusid mul kah süsteemi ära oli plaan minna sellle kuu alguses, aga jah jääb ära.

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #101
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Up to 2 MILLION protesters hit central Cairo
                        News, analysis from the Middle East & worldwide, multimedia & interactives, opinions, documentaries, podcasts, long reads and broadcast schedule.



                        nite

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #102
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          E: Ja taco expressis on väga head söögid ja teenindus, korduvalt rahule jäänud. Burritod, tortillad, wrapid ja tacod. Mis iganes nende vahed on
                          Söökidel pole viga jah, aga liiga kaua peab neid ootama. Ja pisut räpane on olnud see koht. Koristaja käib vist korra nädalas.


                          Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
                          You can even wear clothes over it, and no-one will be able to tell it´s there!

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          On keegi isiklikult proovinud? Naine/elukaaslane? Soovitusi?
                          Ärge nüüd naerge mu võhiklikkust, aga milleks see hea peaks olema? Saaks aru kui oleks mingi pommivöö sidumise õpetus, aga see...

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #103
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas neeme Vaata postitust
                            Kuu esimene päev, uued limiidid ja kohe ~780$ alla EV. :) Mõnus, pool eelmise kuu teenistusest.
                            irw@nimi neeme.. skyplussis ükskord saates saatejuhid arutasid mis võiks olla head või halvad nimed vms.. ja siis jõudsid nimeni Neeme.. ja siis naersid, et see selline pehmo nimi, et elusees ei loe kuskilt uudist, et keegi Neeme peksis pubis paar rullnokka kasti.. või et siis kui öösel mõne värskelt tutvutud naisega voodis, siis naine: "Neeme.. võta mind parem kaissu, sa niikuinii ei tee ju midagi"

                            :-D

                            Comment

                            • mortalvombat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2010
                              • 412

                              #104
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              see oli Meeme minuarust

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #105
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Nimi ei riku meest.

                                Turvamehed pidasid üleeile Raplas kinni purjus Neeme, kes kusi Karmani kaubamaja kohvikunurka ja noris tüli kohviku personaliga.
                                Napsitanud 21-aastane Neeme laamendas kohvikus koos oma 23-aastase sõbra Alariga. Mehed ei allunud räuskamise lõpetamise korraldusele, teatas ESS-i pressiesindaja.
                                Et Neeme kippus kohviku turvatöötajatega kaklema, siis kutsuti kohale ESS Tallinna Raplamaa turvajad, kes panid korrarikkujate rahustamiseks nende käed raudu ja toimetasid mehed politseijaoskonda.

                                8. juuni: Emmaste konstaabel toimetas kainenema Lauri ja Neeme. Mehed laamendasid Emmastes.

                                10. juuni: kell 16.45 teatati, et alkoholijoobes Neeme ähvardab Emmastes inimesi laetud jahipüssiga. Neeme võeti vahi alla.

                                Comment

                                Working...