Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
nagu romka ütles - show villain cards.
Käe põhjendus niipalju, et ta foldis cbetile 44% ajast aga kui checkida järgi siis muutus jube bluffhappiks ja ei tahtnud eriti foldida. seetõttu checkisin järgi, turni minraisesin sest kui tal turnil A siis ei foldi riveri ja ei foldi tõenäoliselt ka turni suuremale raisele aga hoiaksin sees muda käsi. miskil oimetumalt turnil oleksin lajatanud ka overbeti, nats üle poti aga kuna tuli hea kaart, et ta kas callib või mitte, siis shove tundus best play.
Algselt postitas andu_andu
Vaata postitust
Käe põhjendus niipalju, et ta foldis cbetile 44% ajast aga kui checkida järgi siis muutus jube bluffhappiks ja ei tahtnud eriti foldida. seetõttu checkisin järgi, turni minraisesin sest kui tal turnil A siis ei foldi riveri ja ei foldi tõenäoliselt ka turni suuremale raisele aga hoiaksin sees muda käsi. miskil oimetumalt turnil oleksin lajatanud ka overbeti, nats üle poti aga kuna tuli hea kaart, et ta kas callib või mitte, siis shove tundus best play.
TC


Comment