Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Ainuke koht kuhu ma tartus ei lähe on pool6, imelik koht mis absoluutselt ei meeldi.
Standard on püss, edasi siis amori, zavoodi v suudelvatesse.
Viimasel ajal on hakkanud big ben ka väga meeldima.
Enamus kohad (v.a pool6) on suht kannatatavad, pigem asi mõtlemises kinni.
PS! viimane nv avastasin eda jaoks mõnus kohe, tsink plekk pange kolmandal korrusel on vesipiibu lounge, mega mõnus koht.
Ainuke koht kuhu ma tartus ei lähe on pool6, imelik koht mis absoluutselt ei meeldi.
Standard on püss, edasi siis amori, zavoodi v suudelvatesse.
Viimasel ajal on hakkanud big ben ka väga meeldima.
Enamus kohad (v.a pool6) on suht kannatatavad, pigem asi mõtlemises kinni.
PS! viimane nv avastasin eda jaoks mõnus kohe, tsink plekk pange kolmandal korrusel on vesipiibu lounge, mega mõnus koht.
Comment