Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Ma ei kujuta ette kui palju seal inimesi käib pole sinna sisse sattunud omajagu aega juba. Vanasti vahest juhtus kuna ta kaua lahti oli aga nüüd õnneks on suudlevad tudengid olemas mis kella 7 laseb rahulikult napsu võtta.
Algselt postitas variatsioon
Vaata postitust
Comment