*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #46
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    millegipärast paljudele meeldib selline tegevus.
    tartus ju suurim pubi pool6. :D
    seal ainult dressides osse ja krillkanasi leidubki.
    Ma ei kujuta ette kui palju seal inimesi käib pole sinna sisse sattunud omajagu aega juba. Vanasti vahest juhtus kuna ta kaua lahti oli aga nüüd õnneks on suudlevad tudengid olemas mis kella 7 laseb rahulikult napsu võtta.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #47
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      Need on muidugi juba Sinu sõnad, mina käin ikka üsna harva klubis, ei tõmba eriti, nooremana oli küll äksi täis ja iga ndv sai käidud, nüüd on see kuidagi soiku jäänud..
      kui sa märkad siis mu postituse taga oli küsimärk ehk ma uurisin kas see on siis sinu maitse. Mitte ei öelnud et sa seda teed.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #48
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
        Ma ei kujuta ette kui palju seal inimesi käib pole sinna sisse sattunud omajagu aega juba. Vanasti vahest juhtus kuna ta kaua lahti oli aga nüüd õnneks on suudlevad tudengid olemas mis kella 7 laseb rahulikult napsu võtta.
        ruumi on neil igatahes 30x rohkem kui mökus :D

        ei tegelt ma ka ainult korra seal käinud nii et vb mälu petab.
        aga naljakas et neil oli baari juures see boxing machine ja mingid desperado ehtiuse tüübid olid kohe platsis :D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #49
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          ruumi on neil igatahes 30x rohkem kui mökus :D

          ei tegelt ma ka ainult korra seal käinud nii et vb mälu petab.
          aga naljakas et neil oli baari juures see boxing machine ja mingid desperado ehtiuse tüübid olid kohe platsis :D
          See boxin machine allkorrusel? Kui jah siis isegi ma olen seal käinud.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #50
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
            kui sa märkad siis mu postituse taga oli küsimärk ehk ma uurisin kas see on siis sinu maitse. Mitte ei öelnud et sa seda teed.
            Jaa vastus Sinu küsimusele - ei, see pole minu maitse. Aga pole samuti ka geiklubid.

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #51
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              möku on see wilde lähedal või see mis seal kuskil maailma lähedal on kus ostad joogi ja pead pubi ees jooma väljas? Mul need kaks lähevad segamini

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #52
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                möku on see wilde lähedal või see mis seal kuskil maailma lähedal on kus ostad joogi ja pead pubi ees jooma väljas? Mul need kaks lähevad segamini
                maailma lähedal.
                tore koht.

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #53
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  See boxin machine allkorrusel? Kui jah siis isegi ma olen seal käinud.
                  jeps.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #54
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                    sealsed inimesed on normaalsemad.
                    mitte mingist ehitajast alkohoolikud kes vabal ajal harrastavad pudelitega pähe taguda üksteistele.
                    Ärme nii äärmustesse ka lasku. Tallinnas ma ei tea ühtki sellist klubi. Pubisi on küllaga

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #55
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      ma seal korra käinud kevadpäevadel pätrikuga sai sisse lennatud ja teistpidi välja ja edasi kui õieti mäletan. Igatahes tundub mulle et viimasel ajal on vaja ainult väikest tuba kuhu baarilett püsti kütta ja klotsi lendab

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #56
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                        ma seal korra käinud kevadpäevadel pätrikuga sai sisse lennatud ja teistpidi välja ja edasi kui õieti mäletan. Igatahes tundub mulle et viimasel ajal on vaja ainult väikest tuba kuhu baarilett püsti kütta ja klotsi lendab
                        LOL, räägid mökust eks :D wilde lähedal on nott, mis on ka enamvähem selline käidav koht, veits hipikas, aga pigem vahin seal või mökus kui pooles kuues või muus õlide asutuses.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #57
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          illegaard ja zavood on väga head pubid (Y)

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #58
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            no zavosse juba jalga kergelt ei tõsta, siis peab ikka väga nokkis olema, illegaard on samas enamvähem..

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #59
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              illekas käin zavoodis pole ammu käinud sinna üldiselt ei satu sama siis mökuga ma ei viitsi väljas passida. Selles motis sai oldud siin üksvahe. Istuma saad siis pole hullu aga kuna seal on miski 8 istekohta vist siis hilisel tunnil on raskusi.

                              Ja muidugi eelistan neid kõiki poolele kuuele, kuid siiski peab mainima et suudlevad tudengid on olnud koht mida enim olen külastanud viimastel kuudel. Varem sai krooksus koguaeg chillitud aga hetkel on see koht taha plaanile jäänud. Eks kõik oleneb kellega kuna väljas käija

                              harryahven millised need õlide asutused on peale poole kuue veel?

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #60
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                no ma olen küll mökus enamjaolt istuma saanud.. ja zavoodis pole kunagi pidanud väljas jooma.

                                mökus olin 1jan 00.15-6.00 baarileti taga istumas.
                                nõme oli see ainult et mingi tüüp magas mu seljas :D

                                Comment

                                Working...