*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
    Kui cashoutimisel panga Holding branchi vaja on, siis ma SEB pange puhul kirjutan? sai mõistus otsa. Tallinn?Estonia?
    Peakorteri aadressi panin mina. Oli Tallinn, Tornimäe - vaata nende pealehel olevat infot.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #32
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Potik Vaata postitust
      Imo see tundub päris mõistlik. Ise mõtlen, kas tellida või mitte. Kuluks ära küll suusatamisel ja rattasõidul.
      on tõesti.. aga ilmselt siiski oleks poest odavam osta.

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Jaanuaris olin purjus ainult kolm päeva. Esimene oli siis vana aasta jooma, kus 1. jaanuar oli pohmell. Teine oli paar nädalat tagasi peokunniga ja kolmas oli see pühapäev, kus jõin mõned klaasid tequilat ära. See kõik. Veebruaris plaanin ainult PokkeriProd.com kokkutulekul juua ja ülejäänud aja kaine.
      repsecpt.. kuidas sul see õnnestub? :D

      Comment

      • Makuz
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 214

        #33
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        to madis :
        endal oli ka seda hiljuti cashoutimisel vaja. Holding branch peaks olema nagu see peapank ja sul on vaja sinna seda panga nime mille alla SEB kuulub, ntx swedbankil ongi swedbank ja IMO (pole kindel ) peaks SEBl ka olema SEB

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          repsecpt.. kuidas sul see õnnestub? :D
          Easy. Kui oled poissmees, kes grindib palju siis on igav. Iga õhtu tahad välja minna, õlli jooma, pubides tuterdada, jõusaalis ja niisama tuulutada. Nädalavahetustel geiklubidesse naisi sebima jne.

          Siis võtad omale naise ja enam ei pea niipalju pidudel naisi sebimas käia. Pealekauba pannakse linna suurim ja parim klubi, mis paraku jälle homoklubi kinni ning ei olegi põhjust enam juua :( Nii see läheb.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #35
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            :D btw.. miks angel kinni pandi?
            rahvast ju käis seal?

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #36
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Ehh.. kas keegi selgitaks ära mida on teha heteromehel geiklubis? Ma ei tõstaks vist elus oma jalga sinna ..

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #37
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Ehh.. kas keegi selgitaks ära mida on teha heteromehel geiklubis? Ma ei tõstaks vist elus oma jalga sinna ..
                sealsed inimesed on normaalsemad.
                mitte mingist ehitajast alkohoolikud kes vabal ajal harrastavad pudelitega pähe taguda üksteistele.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #38
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  :D btw.. miks angel kinni pandi?
                  rahvast ju käis seal?
                  Hmmm... Ei oskagi öelda. Rahvast seal oli ja väga harvadel juhtudel oli rahvast vähe, enamasti ikka tantsuplats paksult täis, kohvikus vabu laudu ei olnud, ukse peal oli kontroll ja kliente valiti hoolikalt, mis põhjustaski selle, et klubi sees ei olnud ühtegi "idiooti" ning peod olid alati mega meeldivad, turvalised ja lõbusad. Ütleme nii, et angelis peksa saada või röövitud saada on väiksem võimalus kui äiksega pihta saada ja kordagi ei näinud seal ühtegi totsi, kes 10 palli süsteemis saaks vähem kui 8 palli. Lõpus muidugi totse oli seal isegi rohkem kui pedesid :) Ma räägin, et avastamata kullakaevandus oli :)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #39
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    Ehh.. kas keegi selgitaks ära mida on teha heteromehel geiklubis? Ma ei tõstaks vist elus oma jalga sinna ..
                    Loe mu eelmist kommentaari. See oli küll geiklubi ja seal geisid käis aga enamasti käisid seal vabameelsed inimesed, samuti kuulsused, sest tõenäoliselt tundsid nad seal end vabamalt, kui mujalt, sest klientuuri valiti hoolikalt.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #40
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      sealsed inimesed on normaalsemad.
                      mitte mingist ehitajast alkohoolikud kes vabal ajal harrastavad pudelitega pähe taguda üksteistele.
                      Mnjaa.. Maitse asi :P

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #41
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        wao..oleks võinud varem seda teada :)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Angelis muidu üks asi oli, et totsidega amelema päris hakata ei tohtinud ja ühe korra, kui mind vähe tunti siis totsi sebimise pärast pidin klubist lahkuma. Aga muidu tuldi koputati õlale ja öeldi, et võta natuke vaiksemalt ja seal neid nurgataguseid ikka oli, kus sai vaikselt näperdatud :)

                          Muidugi teenindus oli ka seal ikka megasupper, mis sundis jootraha andma ja ühekorra koomas peaga unustasin kohvikus viiesajase arve maksmata. Mitu nädalat hiljem alles tuldi, et kuuled sul jäi ükskord maksmata, et kas täna maksad ära. Ei olnud mingit suhtumist regularidele, et nüüd sul masmata ja enam sisse ei saa.

                          Mu lemmikklubi oli. Teine lemmik muidugi Kuku ja see oligi standard, et angel pandi kell 04.00 kinni või nii, siis lendasid edasi kukusse, kus samasugune suhtumine. See ei ole muidugi gayklubi vaid pigem sellist kultuuriiniemsed käivad ja samamoodi mängib vana muss nagu angelis. Angeli muusikavalik oli ka ikka üks parimaid.

                          Igatsen vanu aegu ja loodan, et uus klubi, mis lubati märtsiks lahti teha on samasugune kuigi asukoht on pasem, hollykaga ühes majas.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #43
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            Mnjaa.. Maitse asi :P
                            mm mis su maitse on siis nende ehitajatega pidu panna ja pudelitega vehkida?

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #44
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                              mm mis su maitse on siis nende ehitajatega pidu panna ja pudelitega vehkida?
                              millegipärast paljudele meeldib selline tegevus.
                              tartus ju suurim pubi pool6. :D
                              seal ainult dressides osse ja krillkanasi leidubki.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #45
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                                mm mis su maitse on siis nende ehitajatega pidu panna ja pudelitega vehkida?
                                Need on muidugi juba Sinu sõnad, mina käin ikka üsna harva klubis, ei tõmba eriti, nooremana oli küll äksi täis ja iga ndv sai käidud, nüüd on see kuidagi soiku jäänud..

                                Comment

                                Working...