Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Paar päeva tagasi üritasin UltimateBeti depot teha, ei saanud, sest Moneybookersi leht ei laadinud ära. OK, mõtlesin, et mingi nende kamm ja sinna see asi jäi. Järgmine päev proovisin uuesti, ikka sama jama. Rääkisin LIVE CHATiga, nad ütlesid, kuidas resetida IE-d (UB suunas MB lehele läbi IE), tegin seda.
Tund tagasi küsis sõber, kas mul on MBs väheke plekki. Läksin MB lehele ja sama teema (kasutan Firefoxi), ei lae lehte ära:

Nagu wtf. Olen teinud arvutile restarte. Updatenud Firefoxi. Ei saa Moneybookersi lehele nii IE kui Firefoxiga. WTF WTF WTF.
Vb liiga hullud paranoiad, aga jääb mulje nagu EMTA käsi on siin mängus, lol.
* www.hidemyass.com -ga saan ilusti moneybookersi lehele.
* sõber, kes raha soovis, tema sai ilusti MB lehele, sisse logida jne.
Help, anyone?
Paar päeva tagasi üritasin UltimateBeti depot teha, ei saanud, sest Moneybookersi leht ei laadinud ära. OK, mõtlesin, et mingi nende kamm ja sinna see asi jäi. Järgmine päev proovisin uuesti, ikka sama jama. Rääkisin LIVE CHATiga, nad ütlesid, kuidas resetida IE-d (UB suunas MB lehele läbi IE), tegin seda.
Tund tagasi küsis sõber, kas mul on MBs väheke plekki. Läksin MB lehele ja sama teema (kasutan Firefoxi), ei lae lehte ära:

Nagu wtf. Olen teinud arvutile restarte. Updatenud Firefoxi. Ei saa Moneybookersi lehele nii IE kui Firefoxiga. WTF WTF WTF.
Vb liiga hullud paranoiad, aga jääb mulje nagu EMTA käsi on siin mängus, lol.
* www.hidemyass.com -ga saan ilusti moneybookersi lehele.
* sõber, kes raha soovis, tema sai ilusti MB lehele, sisse logida jne.
Help, anyone?
TC
Comment