*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #16
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Paar päeva tagasi üritasin UltimateBeti depot teha, ei saanud, sest Moneybookersi leht ei laadinud ära. OK, mõtlesin, et mingi nende kamm ja sinna see asi jäi. Järgmine päev proovisin uuesti, ikka sama jama. Rääkisin LIVE CHATiga, nad ütlesid, kuidas resetida IE-d (UB suunas MB lehele läbi IE), tegin seda.

    Tund tagasi küsis sõber, kas mul on MBs väheke plekki. Läksin MB lehele ja sama teema (kasutan Firefoxi), ei lae lehte ära:




    Nagu wtf. Olen teinud arvutile restarte. Updatenud Firefoxi. Ei saa Moneybookersi lehele nii IE kui Firefoxiga. WTF WTF WTF.


    Vb liiga hullud paranoiad, aga jääb mulje nagu EMTA käsi on siin mängus, lol.
    * www.hidemyass.com -ga saan ilusti moneybookersi lehele.
    * sõber, kes raha soovis, tema sai ilusti MB lehele, sisse logida jne.



    Help, anyone?

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #17
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Mul oli ka kunagi IE-ga räme kala ja olin paranoiat täis ja tegin foorumitesse teemasid, et Moneybookers on scammer. Proovi veel erinevaid browsereid, Google Chrome näiteks.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #18
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        no ma ei kasuta IEd muidu, aga UB suunas läbi IE. Muidu kasutan Firefoxi ja kui üritan läbi FFi minna www.moneybookers.com , siis täpselt sama pask....õüfgadlghpgokgplfasdfgggg

        sellesmõttes, et rahad ilusti kontodel, aga tahaks teada, what the hell is gõuing on

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #19
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          Help, anyone?
          Proovi http://72.52.0.65/app/ ja vaata mis ütleb.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #20
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            pm sama teema, ei saa.

            Tõmbasin Google Chromei, sama teema, ei saa lehele.
            ÕÕÕÕÕÕÖöööööääääää

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #21
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Proovisin enda telefoniga www.moneybookers.com -i minna, kasutades kodust wifit. Sama teema, lehte laeb ilgelt kaua ja ei ühenda ära...

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #22
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Suht sick coca. See on see facebookis võidetud eurodega vehkimine :D. Ma sain kunagi tööl fb's suu pruukimise kohta hoiatuse

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #23
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  rofl, aga nali naljaks :D
                  ma lihtsalt tahaks teada, wtf is da problem + ükski inimene pole vahepeal minu arvutis käinud

                  Comment

                  • AshrakWhite
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 666

                    #24
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    no kui sa oma telefoniga ka ei saa siis pigem su koduvõrgu probleem mingi, EMTa pole lehte blocking igaljuhul, mul täitsa läheb

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #25
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                      lol andu_andu on next live bot after imre
                      lol. Priit Oja ees turniiri võitmine - priceless. Oja oli lõpus nii muserdunud, et callis mu allini pimesi ära HU-s :D

                      Homme, kolmapäeval, on 6-max, unl. rebuys turniir. tõoatab tulla solid turna - ma mängin kindlalt. Võtke rahakott rebuydeks kaasa ja tulge ka.

                      Comment

                      • qjet
                        Grinder
                        • Apr 2009
                        • 806

                        #26
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        vaatan 888 poes ringi ja ikka igasugust paska müüakse. huvitav, kas keegi üldse ostab kah neid asju.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #27
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          ma ei ole veel kuskilt pokkerisaidi poest midagi mõistliku leidnud.

                          Comment

                          • Potik
                            FPP Pro
                            • Jul 2009
                            • 245

                            #28
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Imo see tundub päris mõistlik. Ise mõtlen, kas tellida või mitte. Kuluks ära küll suusatamisel ja rattasõidul.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                              mitu tundi alksi/pohmakat?
                              Jaanuaris olin purjus ainult kolm päeva. Esimene oli siis vana aasta jooma, kus 1. jaanuar oli pohmell. Teine oli paar nädalat tagasi peokunniga ja kolmas oli see pühapäev, kus jõin mõned klaasid tequilat ära. See kõik. Veebruaris plaanin ainult PokkeriProd.com kokkutulekul juua ja ülejäänud aja kaine.

                              Comment

                              • Madis_89
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 841

                                #30
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Kui cashoutimisel panga Holding branchi vaja on, siis ma SEB pange puhul kirjutan? sai mõistus otsa. Tallinn?Estonia?

                                Comment

                                Working...