Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Vähemalt valitseb selles meediaettevõttes demokraatia. 
Selliste kurbade juhtumite korral tuleb paraku tõdeda, et alati käib poliitikute vahel võitlus kes, kus, kui kiirelt ning võimsalt pildile pääseb ning kahetsust avaldada saab. Muide just praegu hakkasin mõtlema, et Eesti meedias pole sõnagi selle kohta, mida Angela Merkel arvab.
Vähemalt Delfis ja Postimehes ei teinud ükski poliitik isegi piuksatust peale seda pommirünnakut.
Algselt postitas viki
Vaata postitust
Hans H. Luik 22.03.2016 17:17
Lugesin just Politicost artiklit selle kohta, kuidas Belgia immigratsioonisüsteem on lasknud sellel linnaosal, kus metrooplahvatus toimus, getostuda ning radikaliseeruda.
Valge ja avatud meeltega kirjutaja peletati sealt lõpuks välja, kohvikuid suleti, üksikute naiste liikumist tänaval saatis mõnitamine. Valitsema said Euroopa väärtuste vastased põhimõtted. EKRE-l on õigus. Võib-olla täna pole päev teiste põhimõtete üle arutada - inimelu väärtus välja arvatud - aga EKRE kui survegrupi abita poleks Eesti demokraatia nii hea kui ta on.
Lugesin just Politicost artiklit selle kohta, kuidas Belgia immigratsioonisüsteem on lasknud sellel linnaosal, kus metrooplahvatus toimus, getostuda ning radikaliseeruda.
Valge ja avatud meeltega kirjutaja peletati sealt lõpuks välja, kohvikuid suleti, üksikute naiste liikumist tänaval saatis mõnitamine. Valitsema said Euroopa väärtuste vastased põhimõtted. EKRE-l on õigus. Võib-olla täna pole päev teiste põhimõtete üle arutada - inimelu väärtus välja arvatud - aga EKRE kui survegrupi abita poleks Eesti demokraatia nii hea kui ta on.

Selliste kurbade juhtumite korral tuleb paraku tõdeda, et alati käib poliitikute vahel võitlus kes, kus, kui kiirelt ning võimsalt pildile pääseb ning kahetsust avaldada saab. Muide just praegu hakkasin mõtlema, et Eesti meedias pole sõnagi selle kohta, mida Angela Merkel arvab.
Vähemalt Delfis ja Postimehes ei teinud ükski poliitik isegi piuksatust peale seda pommirünnakut.

Sellist Eestit me vist tahamegi.

Comment