Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #2491
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas viki Vaata postitust
    Meil peetakse EKREt terroristide kaasosaliseks.

    [/url]
    Hans H. Luik 22.03.2016 17:17
    Lugesin just Politicost artiklit selle kohta, kuidas Belgia immigratsioonisüsteem on lasknud sellel linnaosal, kus metrooplahvatus toimus, getostuda ning radikaliseeruda.
    Valge ja avatud meeltega kirjutaja peletati sealt lõpuks välja, kohvikuid suleti, üksikute naiste liikumist tänaval saatis mõnitamine. Valitsema said Euroopa väärtuste vastased põhimõtted. EKRE-l on õigus. Võib-olla täna pole päev teiste põhimõtete üle arutada - inimelu väärtus välja arvatud - aga EKRE kui survegrupi abita poleks Eesti demokraatia nii hea kui ta on.
    Vähemalt valitseb selles meediaettevõttes demokraatia.

    Selliste kurbade juhtumite korral tuleb paraku tõdeda, et alati käib poliitikute vahel võitlus kes, kus, kui kiirelt ning võimsalt pildile pääseb ning kahetsust avaldada saab. Muide just praegu hakkasin mõtlema, et Eesti meedias pole sõnagi selle kohta, mida Angela Merkel arvab.

    Türgi pealinnas Ankaras hukkus pühapäeval autopommiplahvatuses vähemalt 34 ja sai kannatada 125 inimest, teatas tervishoiuminister Mehmet Muezzinoglu.


    Vähemalt Delfis ja Postimehes ei teinud ükski poliitik isegi piuksatust peale seda pommirünnakut.
    Last edited by Potsataja; 22.03.16, 17:38.

    Comment

    • rasmer
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1306

      #2492
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Huvitav juhtkiri Postimehest.
      Koll ei ole tõesti kapis, vaid väga selgelt kapist väljas, näitasid sündmused Brüsselis. Tegelikult on kapist väljas koguni kaks kolli. Üks neist on islamiterrorism ja teine on (parem- ja vasak)radikaalne poliitiline reaktsioon sellele, mis mõlemad ohustavad nii Euroopat laiemalt kui ka Eestit.


      Keegi oskab jagada mingeid küsitlusi viimasest ajast mis euroopas või USA-s inimeste meelsus maavägedega ISIS-e ründamise poolt/vastu on ?

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #2493
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        USAl on viimaste sõdadega vist nii halvad mälestused jäänud, et ei taheta suuremahuliselt sekkuda. Iseenesest koordineeritud õhulöökide ja eriüksuste tegevusega oleks võimalik ISISis paari nädalaga enam-vähem neutraliseerida. Terroristid Euroopas enamasti siiski ju teise-kolmanda põlvkonna sisserändajad ja ISISega seotud vaid kaudselt ning rohkem Euroopa sisepoliitiline probleem. ISIS USAd pmst ei ohusta ka, see, et mingi nutjob laseb end USAs õhku ja enne paneb twitterisse praise ISIS ei tähenda, et ta nendega vähimalgi määral seotud on.

        Comment

        • ropka11
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1008

          #2494
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas rasmer Vaata postitust
          Huvitav juhtkiri Postimehest.
          Koll ei ole tõesti kapis, vaid väga selgelt kapist väljas, näitasid sündmused Brüsselis. Tegelikult on kapist väljas koguni kaks kolli. Üks neist on islamiterrorism ja teine on (parem- ja vasak)radikaalne poliitiline reaktsioon sellele, mis mõlemad ohustavad nii Euroopat laiemalt kui ka Eestit.


          Keegi oskab jagada mingeid küsitlusi viimasest ajast mis euroopas või USA-s inimeste meelsus maavägedega ISIS-e ründamise poolt/vastu on ?
          Ei ole huvitav.Vaid valitsuserakondade hääletoru soperdis.
          Eesti suurim päevaleht suudab sellisel kurval päeval juhtkirja panna ka eestlaste lõhestamise teema.
          Kes on ikka õige eestlane ja kuidas õiged eestlased käituvad.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #2495
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Opositsioonilise Keskerakonna fraktsioon astus täna vastu erakonna juhatuse eilsele otsusele ning valis saadikurühma esimeheks tagasi Kadri Simsoni.



            Toobali sõnul muudeti tänase riigikogu keskfraktsiooni koosoleku alguses viimasel hetkel jõuga fraktsiooni kodukorda. Tehtud muudatused lähevad tema arvates vastuollu Keskerakonna põhikirjaga.

            Keskerakond võiks oma nime Kriminaalerakonnaks muuta, KE lühend jääks ju alles.

            Erakonna esimees on kriminaaluurimise all ja tema käske täitev kriminaalkorras süüdimõistetud peasekretär räägib ringkonnakohtu poolt kinnitamata jäetud põhikirjaga vastuollu minemisest.

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #2496
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              http://www.ohtuleht.ee/724311/karmid...sati-maanteele


              Marokost viidi Venemaale kanepit, õnneks korravalvurid ei maga.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #2497
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                EKRE odaval populismil rajanev platvorm on viimaks sisu leidnud:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #2498
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #2499
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Täitsa pekkis Prantsusmaa koondis. Griezmann võeti ka välja.Sellist Eestit me vist tahamegi.

                    Comment

                    • atsetoon
                      Joomas õlut Atsetooniga
                      • May 2009
                      • 1105

                      #2500
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                      Täitsa pekkis Prantsusmaa koondis. Griezmann võeti ka välja.Sellist Eestit me vist tahamegi.
                      7-0 portugalilt tuleb esimese asjana meelde. valge mees valgel lumel või kuidas see teil oligi?

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #2501
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                        7-0 portugalilt tuleb esimese asjana meelde. valge mees valgel lumel või kuidas see teil oligi?
                        Meil oli muidu see lugu-uskumatu mees-kuidas see TEIL oligi.

                        Comment

                        • rasmer
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1306

                          #2502
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                          Täitsa pekkis Prantsusmaa koondis. Griezmann võeti ka välja.Sellist Eestit me vist tahamegi.
                          Näe jäid pildile ka.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #2503
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #2504
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              aitähh sulle kallis armas Codecci, see silitas mu kõrvu ja kõnetas mind.

                              aga palun öelge mulle kuidas kaaperdada lennukit? on kellelgi äsjaseid kogemusi? milliseid relvi milliseid nuge kasutada? kas ma peaks vanaisal laskma eestiaegse vikati teravaks ihuda või oleks see liiga vanamoodne?

                              Comment

                              • ropka11
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1008

                                #2505
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Mida ma valesti ütlesin.Lihtsalt konstateerisin fakti, et varsti pole Prantsusmaa koondises ühtegi prantslast.
                                Ja hakatakse kohe sildistama.

                                Comment

                                Working...