Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Ma ei saa aru, miks on kooselu seadus ja pagulaste teema ühes supikausis kui üldnimetaja konservatism välja jätta. Enamus mu mittehetero tuttavaid on täiesti normaalsed inimesed ja antud seadus peaks nagu tagama nende kooselu eksisteerimise(de facto) koos õigusliku kaitsega. Siit ka minu kerge vastuseis varro Vooglaiule, kes piiblist sisse tallutatud nämmutatud rada pidi mingit krdi "traditsioonilise" pere pläma ajab. Jutumärkides seepärast, et meil on kärg/põim/lõim jne. suhteid, abielusid jne. tonnide kaupa,igandid tulebki prügikasti kirjutada. Mind absull ei koti, kui mingi gay/lesbipaar saab õiguse abielluda, üks seadus ei muuda kellegi seksuaalset orientatsiooni.
Kogu selle tramburai juures häirivad mind ennekõike võimuparteide täielik visioonipuudus ja julgus/tahtmine midagi muuta. Majanduse "imelapsest" Eestist on ammu saanud keskpärane Euroopa p***elakkuja ja tallaalune, elanikkonna maksukoormus on ebainimlik, ametlik regionaalpoliitka toimib-maal pole elu enam eriti võimalik. Ministrite kohti täidavad ebapädevad karjeristid jne jne. Ma hakkan EKRE-t ja vabaerakonda tõsiselt võtma siis kui näen, et antud erakonnad toovad välja reaalse nägemuse, kuidas riik mülkast välja tuua, ainult pagulaste seljas ei ratsuta kaugele.
Teeme ise erakonna?
Ma ei saa aru, miks on kooselu seadus ja pagulaste teema ühes supikausis kui üldnimetaja konservatism välja jätta. Enamus mu mittehetero tuttavaid on täiesti normaalsed inimesed ja antud seadus peaks nagu tagama nende kooselu eksisteerimise(de facto) koos õigusliku kaitsega. Siit ka minu kerge vastuseis varro Vooglaiule, kes piiblist sisse tallutatud nämmutatud rada pidi mingit krdi "traditsioonilise" pere pläma ajab. Jutumärkides seepärast, et meil on kärg/põim/lõim jne. suhteid, abielusid jne. tonnide kaupa,igandid tulebki prügikasti kirjutada. Mind absull ei koti, kui mingi gay/lesbipaar saab õiguse abielluda, üks seadus ei muuda kellegi seksuaalset orientatsiooni.
Kogu selle tramburai juures häirivad mind ennekõike võimuparteide täielik visioonipuudus ja julgus/tahtmine midagi muuta. Majanduse "imelapsest" Eestist on ammu saanud keskpärane Euroopa p***elakkuja ja tallaalune, elanikkonna maksukoormus on ebainimlik, ametlik regionaalpoliitka toimib-maal pole elu enam eriti võimalik. Ministrite kohti täidavad ebapädevad karjeristid jne jne. Ma hakkan EKRE-t ja vabaerakonda tõsiselt võtma siis kui näen, et antud erakonnad toovad välja reaalse nägemuse, kuidas riik mülkast välja tuua, ainult pagulaste seljas ei ratsuta kaugele.
Teeme ise erakonna?
Comment