Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #2446
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ja su point on mis ? IQ-l ,on tähtsus jah mingi piirini. Ühiskonna heaolu ei ole matemaatiline valem mille väänad lihtsalt numbritest välja.


    Paar study

    Consertives make better families.
    Consertives give more to charities.
    90% rich liberal women prefere consertive men.
    Consertives are happier.
    Consertives understand liberals better then liberals understand consertives.
    Liberals run policy by emotsions.
    Liberals are more willing to ban free speech.
    Consertive men and female are more attractive.
    Consertives raise more disciplines children.
    Consertives are more polite.


    Googeldab kes tahab tausta uurida nendel studidel.

    Liberal vs consertive teema on idiootne nad on Ying ja Yang , mõlemad pooled on vajalikud.
    Ühiskond on sitt kultuurselt kui ainult üks pool on platsis.



    Venemaa 95% parempoolne.
    Rootsi 95% vasakpoolne.

    Mõlemad on kultuurselt negatiivsed ühiskonnad , kuna peidavad valetavad faktide kohta.
    Last edited by EestiAA; 24.01.16, 12:30.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #2447
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Küsiks vahele, et milles see rootsi kultuuriline negatiivsus seisneb?

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #2448
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Naised on feministid ja mehed on mämmerdised.

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #2449
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
          Küsiks vahele, et milles see rootsi kultuuriline negatiivsus seisneb?
          Feminismi idiootsete aspektide kohta puudub igasugune debatt mainstreamis.
          Multikulti kohta puudub igasugune debatt mainstreamis.
          White guilt on haigel levelil seal.
          Igasugune uhkus puudub riigi ajaloo üle (kuna me kõik võrdsed, ja oleks rassitlik olla uhke rootsi üle)
          Kultuurne relativism.
          Sõnavabaduse piiramine.
          Lõimumine on nulli lähedal kuna isegi seda peetakse rassitilikuks.
          Faktid on rassitlikud ja peidetakse neid.



          Endale ei käi pinda vasakpoolne ühiskond , aga käib pinda ekstreemsus.
          Norra, Taani isegi vaatavad WTF Rootsi teeb.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #2450
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas donkihott Vaata postitust
            Sellel väitel võib isegi tõepõhi all olla.
            sellel väitel ongi tõepõhi all, kuid mitte selle näite najal, mis sa ähmiga välja tõid. Downerid on koledad asjad, kuid siiski kahjuks biidin jätkuvalt sinu kurvastuseks. Downeri ajal kusjuures mu maailmavaade ja suhtumine inimestesse ja arusaamine maailmaasjadest jäi paradoksaalsel kombel täpselt samaks, mis enne. Teema juurde tagasi tulla, siis facebooksi torkab küll silma, et kõige kurjemad vastased ning igast soldiers of odin mehed kipuvad tihti olema nõksa vähe koolis käinud eluülikooli vennad, kes elus just kõige paremini hakkama ei ole saanud ning kellest suurel osal elukohaks märgitud Soome või Norra. Tolerastide kommuunides ei ole sellist tendentsi täheldanud. Millele võiks see viitada küll?

            Comment

            • Jäämees
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1182

              #2451
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              sellel väitel ongi tõepõhi all, kuid mitte selle näite najal, mis sa ähmiga välja tõid. Downerid on koledad asjad, kuid siiski kahjuks biidin jätkuvalt sinu kurvastuseks. Downeri ajal kusjuures mu maailmavaade ja suhtumine inimestesse ja arusaamine maailmaasjadest jäi paradoksaalsel kombel täpselt samaks, mis enne. Teema juurde tagasi tulla, siis facebooksi torkab küll silma, et kõige kurjemad vastased ning igast soldiers of odin mehed kipuvad tihti olema nõksa vähe koolis käinud eluülikooli vennad, kes elus just kõige paremini hakkama ei ole saanud ning kellest suurel osal elukohaks märgitud Soome või Norra. Tolerastide kommuunides ei ole sellist tendentsi täheldanud. Millele võiks see viitada küll?
              Viitab sellele, et arukad inimesed eriti ei viitsi facebookis mingites kommuunides istuda :D

              Kindlasti on ka grupp ''harituid odini sõdureid'' kes ei julgegi avalikult sõna võtta ega kommuuni kuuluda.

              Ei usu, et sellist efekti eriti ''tolerasmiga'' on.

              Comment

              • donkihott
                Jube Noob
                • Mar 2015
                • 118

                #2452
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                Downerid on koledad asjad...
                Aga mida sa siis ülbitsed? Downereid võib ka kõigil teistel olla, olenemata maailmavaatest või sellest mitu talve kirikukoolis käidud on.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #2453
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Loomulikult suht 100% debiilikuid on 'Pagulaste vastu' grupis, selles pole kahtlustki ja kogu grupi IQ kõvasti madalam kui tolerastide grupil seetõttu. Ei kujuta ju ette väga stsenaariumit kus mingi 9 klassi haridusega maakad joovad poe taga õlle ja räägivad, et peaks pagulasi aitama :D

                  See muidugi ei tähenda, et kõik kes pagulaste vastu on, on debiilikud. Suht 100% idikaid pooldab kanepi legaliseerimist ja Savisaare tagandamist ka, aga see ei tähenda veel, et need halvad ideed oleks.
                  Last edited by Codecci; 25.01.16, 15:16.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #2454
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Loomulikult suht 100% debiilikuid on 'Pagulaste vastu' grupis, selles pole kahtlustki ja kogu grupi IQ kõvasti madalam kui tolerastide grupil seetõttu. Ei kujuta ju ette väga stsenaariumit kus mingi 9 klassi haridusega maakad joovad poe taga õlle ja räägivad, et peaks pagulasi aitama :D

                    See muidugi ei tähenda, et kõik kes pagulaste vastu on, on debiilikud. Suht 100% idikaid pooldab kanepi legaliseerimist ja Savisaare tagandamist ka, aga see ei tähenda veel, et need halvad ideed oleks.
                    kaine vä .D

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #2455
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Tahtsin parandada, et Eesti päritolu idikaid, aga pensionäride puhul vist see ka ei pea paika...

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #2456
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Kõrge IQ-iga inimesed on tolerastid ja pro pagulased ???
                        Jaapan, Lõuna-korea, Singapore, Hiina kus nende tolerastimine on siis ?

                        Comment

                        • Herbert Sammal
                          Jube Noob
                          • Jul 2013
                          • 165

                          #2457
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Ma olen poe taga õlle lürpivaid maruvasakuid näinud küll.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #2458
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                            Kõrge IQ-iga inimesed on tolerastid ja pro pagulased ???
                            Jaapan, Lõuna-korea, Singapore, Hiina kus nende tolerastimine on siis ?
                            Eesti/Euroopa kontekstis kindlasti tolerastide keskmine on kõrgem (rõhk sõnal keskmine, kindlasti on ka hunnik kõrge IQ-ga inimesi kes pagulaste vastu on), sest pea kõik vähem edukad inimesed on pagulaste vastu ja tirivad grupi keskmist tublisti alla.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #2459
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Eesti/Euroopa kontekstis kindlasti tolerastide keskmine on kõrgem (rõhk sõnal keskmine, kindlasti on ka hunnik kõrge IQ-ga inimesi kes pagulaste vastu on), sest pea kõik vähem edukad inimesed on pagulaste vastu ja tirivad grupi keskmist tublisti alla.
                              Täitsa nõus selle keskmise osas.

                              Samas suht kurb on vaadata, et tolerastid käituvad suures osas sama mustri järgi, mis parem-äärmuslased - nende arusaam on ainuõige; suutmatus mõista vastaspoolt ja mõistlikult arutleda antud teemadel; teatud pagulasteemadega seotud negatiivsetest faktidest/statistikast mööda vaatamine, selle salgamine või tervele ühiskonnale üle kandmine; pagulasvastaste avalik alavääristamine, solvamine jne.
                              Ma ei imesta, et sellise lühinägeliku "viha-käitumise"(see on viha-käitumine vaatamata ilusamale sõnakasutusele) tulemusena on EKRE 8%-st saanud järgmistel valimistel 15% ja seda suuresti tänu nn tsentristide protestihäälte toel.

                              Comment

                              • WeThePeople
                                Vana Tegija
                                • Mar 2010
                                • 1163

                                #2460
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                mis selle iq arutelu point on?

                                Comment

                                Working...