Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #2401
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kölni politseinikud eitavad politsei juhtkonna väiteid, mille järgi on naiste ahistamise toimepanijad tundmatud. Nende sõnul olid enamik kontrollitutest süürlased ning enamik jahtis „seksuaalset lõbu“.


    Alguses lugesin ja ei suutnud välja mõelda, miks on vaja politsei presidendil valeväiteid meedias esitada, kui asjaga on väga otseselt seotud kümneid politseinike. Need valeväited tulevad ju nagunii välja.
    Siis hakkasin lähemalt teisi selle teemaga seotud delfi uudiseid vaatama ja mida ma näen?! Kõik on kirjutatud ühe ja sama ajakirjaniku poolt. Olen suht kindel, et sala-ekrelane on delfisse filtreerunud.

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #2402
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Algselt postitas donkihott Vaata postitust
      Aususe mõttes pean mainima, et Rootsist ei saa normaalset statistikat võtta.

      Rootsi on ainus riik Euroopas, kui mitte maailmas, kus iga vägistamis episoodi käsitletakse kui eraldiseisvat juhtumit, see muudatus, mis toimus mõned aastad tagasi, tõi endaga kaasa kohese, hüppelise, vägistamise arvude kasvu statistikas.

      Kuid noh statistikat mis toetaks vägistamis arvu suurenemist immigrantide tõttu saab leida küll, küsimus ainult kas saab seda kätte mingist normaalsest kohast ka, sest jääb mulje, et riigid ei taha, et selline statistika eksisteeriks, seega enamus statistikast, mis on liikvel, on ''kergelt kallutatud'' allikatest pärit.

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #2403
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Evelyn Hints:
        Lp. Hr. Avandi. Oleksite võinud parem vait olla ja oma eileõhtuse "vabandamise" ära jätta. Kuni eilseni mind ei ärritanud Teie üllitis, kuid Teie nn. vabandamine solvas mind hingepõhjani. Vabandasite oma "5 aastat hiljem" saates öeldud sõnade pärast ja parandasite end öeldses, et Teil on häbi ainult nende eestlaste pärast, kes Toompeal meelt avaldamas käivad!? Järelikult on Teil häbi õpetajate pärast, kes seal suuremat palka nõudmas on käinud. Järelikult on Teil häbi ka põllumeeste pärast, kelle elu toetuste vähesuse tõttu ja karjade hävitamise pärast väljakannatamatuks on muutunud. Teil on järelikult häbi nende inimeste pärast, kes kõike trotsides veel ikka endiselt maal tahavad elada ja oma tööd teha, mis ka Teile leiva või piima lauale toob. Vaatamata sellele, et tänaseks päevaks on enamus koole maapiirkondades suletud ja "maakad" peavad oma lapsi kooli vedama,sest väherentaablne bussiliiklus on lõpetatud samas kui maksuamet saab neile turja karata selle eest, et nad seda oma firmaautoga teevad. Kui maakas tahab bensiini siis ta peab linna sõitma, kui maakas tahab raha siis ta peab linna sõitma, kui maakas tahab postkontorisse siis ta peab linna sõitma, kui maakas tahab poodi siis tuleb tal samuti sõita, kui maakal juhtub metsa olema siis riik võtab selle talt käest ära või õigemini küll ei võta vaid teeb sinna kaitseala ja jätab sellega seonduvad kulud maaomaniku kanda. Minul on ka häbi sellise riigi pärast ja veel rohkem on mul häbi nn. tolerantsete ja sallivate inimeste pärast, kes sallivad kõiki teisi peale omaenda rahva. Kas Te siis tõesti aru ei saa miks on inimesed sallimatud? Sest meil kehtib hetkel mentaliteet, mis on lubatud Jupiterile, pole lubatud härjale. Kui riigikogulased endale kuluhüvitiste arvelt kalleid autosid rendivad siis see on ok, kui firmaomanik seda oma raha eest teeb siis peab ta arvestama, et sellega sõitmise eest võib riik teda karistada! Minul on häbi peaministri pärast, kes uhkelt sõbra firmast renditud eralennukiga ringi reisib, samas kui eestlaste jaoks nii oluline rahvuslik lennukompanii põhja lasti. Minul on häbi selle pärast, et peaministril pole ühtegi arukat nõunikku, kes talle soovitaks teatud asju teha või mitte teha. Ajal kui Eestis on jäänud mõnigi pere tulekahju tagajärjel peavarjuta või mõni isa peab lapsi üksi kasvatama seetõttu, et ema tules hukkus, tormab peaminister Vaosse, kui maja välissein süüdatakse! Minul on häbi Eesti presidendi pärast, kel ei ole aega riigiasjadega tegelemiseks, sest eraelu ja rahva häbenemine nõuab liiga palju energiat! Minul on häbi kõigi nende pärast, kes pidevalt korrutavad, et ka eestlased põgenesid omal aja oma kodumaalt. Tuletan siis siinkohal veel korra meelde, et kõik kes läksid ja keda sihtkohaks olnud riikide poolt Nõukogude Liidule välja ei antud, hakkasid kohe tööle ja kellelegi ei antud midagi niisama! lMinul on häbi valitsuse pärast, kes invaliidide toetusi vähendab! Kas teate, et üks kõige tulisemalt massimigratsiooni vastu meeleavaldajetest on raske haiguse põdemise tõttu rattastooli aheldatud neljakümnendates mees? Minul on häbi Ahto Lobjakase pärast, kes kõiki eestlasi poolharituteks tembeldab. Minul on häbi Indrek Tarandi pärast, kes eestlastel ennast põlema soovitas panna. Minul on häbi valitsuse pärast, kes tegeleb pseudoprobleemidega, selle asemel et riiki paremaks muuta. Eestlane ei ole oma olemuselt sallimatu seni kuni talle midagi vägisi armsaks teha ei püüta, siis hakkab ta sellele vastu võitlema!
        Minul on tänasel päeval kahju kõigist homopaaridest, sest vaevalt neid enne kooseluseaduse jõuga läbisurumist keegi vihkas. Olin ka ise enne kooseluseaduse poolt, sest olen vabaabielus, kuid nüüd mil see on riikliku propagandavankri ette rakendatud, tekitab see minus trotsi. Ma ei leia et oleks õige juba lasteaialastele ajuloputust tegema hakata! Las lapsed otsustavad oma seksuaalse orientatsiooni üle ise, kui nad vastavasse ikka on jõudnud! Eestlane ei ole oma olemuselt ka rassist, sest vaevalt enne massiliselt euroopasse imporditavate illegaalide saabumist keegi neegreid vihkas. Olen ise maailmas piisavalt reisinud ja igal pool meeldivaid inimesi kohanud, ka neegrid, paraku ei saa ma sama moslemite kohta öelda. Aga kõik kes ennast sallivateks nimetavad võiksid aru saada, et euroopa on oma pindalalt tunduvalt väiksem, kui aafrika ja eel-aasia ning kõik ei mahu lihtsalt siia ära, järelikult tuleb abivajaid aidata seal kus nad abi vajavad! Palun avage ükskord oma silmad ja vaadake mis toimub mujal euroopas! Miks ei ole "kallid külalised" lõimunud isegi kui nad juba mitu põlve euroopas on elanud. Kas Teie arvates on normaalne, et Saksamaal ja Rootsis on juba täna koolid, kus valged lapsed on vähemuses? Kas sallivate arvates on õigustatud pagulaste käitumine uusaastaööl Kölnis? Kas Teile endale meeldiks, kui Teie naist nii ahistataks? Eestlased ei oleks vastu kui siia tuleksid pagulased Ukrainast, on ju nemad samast kultuuriruumist ja kogukondki siin olemas. Eestlased ei oleks vastu kui euroopasse saabuksid lapsed-naised, keda paraku on nn, põgenikest kõigest 10%. Usun, et eestlased suudaksid nendega leppida ka siis kui nad tuleksid ja hakkaksid siin meie kombe kohaselt elama aga mitte ei nõuaks, et kohalikud elanikud ennast nende tavadega kohaldaksid! Kas see on normaalne, et Brüsselis tühistati uusaastapidustused seoses suure terroriohuga? Kallid tolerandid saage palun aru, et tegemist ei ole pagulastega vaid illegaalsete immigrantidega, kes oma sõja euroopasse kaasa toovad! Ja lõpetuseks on mul häbi Teie pärast, kes Te nii rassistliku teksti kirjutasite, sest lauluke elab internetiavarustes oma elu ja selle vaatajad ei saa aru, et tegu on musta huumoriga vaid mujal maailmas serveeritakse asja hoopis vastupidiselt, kui Teil algselt kavas oli! grin-emotikon

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #2404
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Lobjakas on tõesti paras emm.

          Comment

          • donkihott
            Jube Noob
            • Mar 2015
            • 118

            #2405
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
            Aususe mõttes pean mainima, et Rootsist ei saa normaalset statistikat võtta.

            Rootsi on ainus riik Euroopas, kui mitte maailmas, kus iga vägistamis episoodi käsitletakse kui eraldiseisvat juhtumit, see muudatus, mis toimus mõned aastad tagasi, tõi endaga kaasa kohese, hüppelise, vägistamise arvude kasvu statistikas.
            2005 toimus see muudatus ja oleks oluline ainult siis kui võrrelda 2004 ja 2005 aastat. Edasi paneb joon ikka taevasse, pole vahet kuidas arvestus käib. Ja kuna vägistamistest teatatakse ainult 10-20% juhtudel, siis on asi ikka päris perses omadega.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #2406
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              "aa mis nad siis kurat tulevad tissid ja tussud paljalt"

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #2407
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                2005.Aususe mõttes pean mainima, et Rootsist ei saa normaalset statistikat võtta.

                Rootsi on ainus riik Euroopas, kui mitte maailmas, kus iga vägistamis episoodi käsitletakse kui eraldiseisvat juhtumit, see muudatus, mis toimus mõned aastad tagasi, tõi endaga kaasa kohese, hüppelise, vägistamise arvude kasvu statistikas.
                Soome, Norra, Taanil on kõigil sam def vägistamisele minu teada, tulemused muidugi erinevad.
                (võin eksida, kui keegi viskab võrdlused )

                Sa võid lingi visata millele toetud, et rootsi def vägistamisele on ainulaadne.(olen isegi seda mitu korda kuulnud, aga see tundub mingi BS olevat kui sügavamale kaevata)
                Last edited by EestiAA; 08.01.16, 11:58.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #2408
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #2409
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas donkihott Vaata postitust
                    2005 toimus see muudatus ja oleks oluline ainult siis kui võrrelda 2004 ja 2005 aastat. Edasi paneb joon ikka taevasse, pole vahet kuidas arvestus käib. Ja kuna vägistamistest teatatakse ainult 10-20% juhtudel, siis on asi ikka päris perses omadega.
                    http://bra.se/bra/bra-in-english/hom...tatistics.html on õige koht info saamiseks, rahvusest pole seal muidugi juttugi.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #2410
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Vatikani seksuaal- ja inimsusevastaste kuritegude tagamaid uuriv advokaat tunnistas reedel, et katoliku kiriku poistekooris Regensburgis toimus aastate jooksul lastepilastamist proportsioonides, mida on raske ettegi kujutada.


                      Viimane aeg oleks aru saada, et nende usk ei sobi meie väärtusruumiga kokku ja nad tuleks kõik välja saata.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #2411
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Igasugune pime usk on tagurlik, poisslaste pilastamine katoliku kiriku tegelaste poolt on sama tavaline kui pagulaste poolne vägistamine, oleme ikka tolerastid eks.

                        Comment

                        • sm112
                          Grinder
                          • Jun 2009
                          • 776

                          #2412
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Igasugune usu levitamine tuleks ära keelata. Mõnede eranditega on see lihtsalt vahend inimestega manipuleerimiseks. Kes tahab, uskugu omaette, aga kui oleks kuidagi võimalik lõpetada laste, rumalate ja haavatavate inimeste usuline ajupesu, sureks see jama paari põlvkonna jooksul välja.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #2413
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



                            Sm112, kas tahaksid siis ka AA ära keelata?

                            Comment

                            • donkihott
                              Jube Noob
                              • Mar 2015
                              • 118

                              #2414
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Tore, et need sõjapõgenikest teadlased, arstid ja IT-spetsid sommidele uusi asju ka tutvustavad. Hakkab ehk kohalikelegi meeldima.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #2415
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Kui kõik läheb plaanipäraselt, saab Eesti esimesed pagulased jaanuari lõpus. Hetkel pole teada, mitme inimesega täpsemalt tegu on ning missugusesse kohalikku omavalitsusse nad lähevad lähevad, kuid ülejäänu osas tundub plaan selge olevat.


                                Donkihott unustas insenerid, aga vähemalt nad lõpuks tulevad ka meile praegugi vägagi kontrollitud ja väikest pagulasarvu kõvasti täiendama.

                                Comment

                                Working...