Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
http://www.ohtuleht.ee/582254/sotsia...s-aknast-valja
Selliseid maju pead 0,6 eurose ruuduhinna puhul silmas?
Raadikul oli 2011 aastal üüriks 1,9 eurot ruut ja päris suured kommunaalmaksud. Kusjuures, kui ma Saku lähedal elasin, siis Männiku tee munitsipaal majade esine oli üsnagi autosid täis ja imo oli neil maja taga ka parkla ning autod olid päris korralikud.
Algselt postitas alaska
Vaata postitust
Selliseid maju pead 0,6 eurose ruuduhinna puhul silmas?
Raadikul oli 2011 aastal üüriks 1,9 eurot ruut ja päris suured kommunaalmaksud. Kusjuures, kui ma Saku lähedal elasin, siis Männiku tee munitsipaal majade esine oli üsnagi autosid täis ja imo oli neil maja taga ka parkla ning autod olid päris korralikud.
Comment