Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Herbert Sammal
    Jube Noob
    • Jul 2013
    • 165

    #2296
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    21. sajandil pole rasse, rahvuseid jne?

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #2297
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Ma võin vanduda, et mind vaadati sel ajal põlastava pilguga tänava peal, kui see pagulasteema suvel aktiivsem oli. Ju olin liiga palju päikest võtnud.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #2298
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Füüsilisi rünnakuid Tallinnas? Kus kuradi kohas nad hängimas käivad, Peekri baaris?

        Muidugi USA-kad on ju teada-tuntud poliitiliselt superkorrektsed, isegi käisin ükspäev Ülemistes spordipoes ja nurga tagant jalutas 2 musta meest sõjaväeriietes vastu. Loomuliku reaktsioonina jäin natuke kauemaks kui pooleks sekundiks vaatama - loomulik reaktsioon, tihti sa ikka kahte USA#1 sõjaväelast Eesti kaubamajas vastu näed jalutamas... Selle peale vastu vaadati juba sellise pilguga, et tra mees sul mingi beef vä.

        Ei imesta üldse kui tänaval väiksed lapsed vanematega jalutavad, lapsed ütlevad "emme, näe neeger" ja need hingepõhjani solvunud on, kuigi tegelt meie kultuuri jaoks super standard olukord :P


        Instruktor

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #2299
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          [IMG]mustamehepilt[/IMG]

          Instruktor

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #2300
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Margot Wallstrom, the Swedish Foreign Minister says that the country cannot cope if it continues to take in refugees at its current level and has called on EU countries to share the burden.


            Kõigepealt kutsutakse kahel käel "külla" ja siis järsku avastatakse, et läks natuke nihu ja teised võiks üleliigsed külalised enda juurde võtta.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #2301
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              http://www.dailymail.co.uk/news/arti...-refugees.html

              Kõigepealt kutsutakse kahel käel "külla" ja siis järsku avastatakse, et läks natuke nihu ja teised võiks üleliigsed külalised enda juurde võtta.
              ma olen ka sellega nõus, et 2% elanikkonnast aastas juurdevõtmine võib olla tõesti üle piiri. jube raske ongi öelda, kus see mõistlik piir aastas oleks. vb teiste riikide näidete varal 0,5 elanikkonnast v vähem isegi. Eesti puhul seega alla 5-6k. seega praegune 500 vms tundub väga mõistlik olevat. 2-3 tuhat aastas ilmselt on ka suurema EV-ga veel.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2302
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Loe ikka mehel särgi peal olevat teksti ka. Selle kohta käib ikka see lugu:

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #2303
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  M/S Estonia eestlase või rootslase rinnal oleks sama asjakohane.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #2304
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    tore näha, et isegi EKRE auliikme naine jagab biiti

                    "Nii suurt rahvaste rändamist ja segunemist ei ole varem olnud, see on täiesti uus olukord. Ent minu meelest me ei pea tulijaid tõrjuma, ka suured rahvad on saanud suureks teisi rahvaid assimileerides. Võtame nad omaks! Segaperesid võib olla, kui järglased saavad eestlasteks. See on igal pool nii olnud ja seda pole vaja väga karta. Meil ei ole nagunii tõupuhast eestlast, selline väide on nonsenss."

                    Kahe aasta eest andis folklorist Ingrid Rüütel oma 80. sünnipäeva eel Maalehele julge intervjuu, kus ütles, et temal isiklikult poleks midagi selle vastu, kui peres kasvaks mustanahaline laps, ning enam kui migrantide tõttu, valutab ta südant lahkuvate eestlaste pärast.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #2305
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust


                      Instruktor

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2306
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        M/S Estonia eestlase või rootslase rinnal oleks sama asjakohane.
                        Muud peale negatiivse ka maailmas näed?

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #2307
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Vahel harva ikka näen.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #2308
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Pagulaste üüriraha kasvab tuleval aastal seoses toimetulekupiiri tõusuga 90 eurolt 130 eurole.


                            Pole paha arvestadess seda, et Tallinnas on tavainimes(t)ele maksimaalselt kompenseeritav üür 400 eurot.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #2309
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              http://www.delfi.ee/news/paevauudise...gi?id=72860055

                              Pole paha arvestadess seda, et Tallinnas on tavainimes(t)ele maksimaalselt kompenseeritav üür 400 eurot.
                              wtf, kellelegi kompenseeritakse eestis üüri 400? miks ja kellele?

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #2310
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Munitsipaalkorterite üürihind üürnikule on alates 0,6 eur/m2, erasektorist korterit üürides alates 6€/m2. Keskimise mun.korteri üürimisel maksabki riik 400 peale.

                                Seda siis puhast valgetverd eestimaalaste jaoks, kes omadega hakkama ei saa.
                                Last edited by alaska; 08.11.15, 09:08.

                                Comment

                                Working...