Ametlik valimiste/poliitika teema
Collapse
X
-
Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Et veel rohkem pommitamist muudab asja paremaks? Liibüa on hea näide siin kohal imo.Algselt postitas alaska Vaata postitustSee jama saab lõppeda ainult ühtemoodi-lääneriikide invasiooniga Süüriasse ja mujale sinnakanti.
Comment
-
Comment
-
Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
et las diktaatorid las türannitsevad ja ISIS levigu?Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitustSama moodi nagu Iraagis massihävitusrelvi otsiti?
Comment
-
Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Diktaatorlikel aegadel ei saanud ISISt tekkida, lihtsalt ütlen. Lääne poolt loodud ebastabiilsus on seal praeguAlgselt postitas pastilaa Vaata postitustet las diktaatorid las türannitsevad ja ISIS levigu?
Comment
-
Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Näha on jah, kui palju paremaks elu Iraagis, Liibüas jne läinud on "demokraatiaga"..
Comment
-
Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
vastikud tolerastid, ise pole isegi euroopa liidus. Muide, sattusin eile Vabariigi Kodanikke vaatama ja Varro Vooglaid on tont.Last edited by atsetoon; 02.09.15, 16:09.
Comment
-
Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
+1. tsikliga tiir ümber ja turpi imoAlgselt postitas atsetoon Vaata postitust
Comment
-
Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Aga kui tahavad võtta siis palun väga, ega keegi kätt ette ei pane. Kui pastilaa tahab oma tagahoovi neid kasvõi 50tk majutada ja Eesti riik sentigi peale maksma ei pea nende ülalpidamiseks siis ju väga fine :)
Comment
-
Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Iceland has taken in 39 refugees in the past five years, 13 of them from Syria. Since 1956, the number of refugees totals just 511 people.
Andku aga minna.
E: http://naistekas.delfi.ee/archive/la...ha?id=65315304
Millegipärast meenus Islandi naivistidega seoses see luguLast edited by Potsataja; 02.09.15, 18:29.
Comment
-
Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Mul ei ole midagi selle vastu, kui aitame lastega peresid, aga kõik fkn üksikud noored mehed saatku sinna tagasi, kust nad tulid. Saage aru Pastilaa ja Co., peaaegu keegi pole selle vastu, et aidata sõjale jalgu jäänud naisi ja lapsi. Kahjuks aga on palju lihtsam siia jõuda üksikutel tugevatel noortel meestel, kes peaks selle asemel oma riigi eest sõdima. Ja neid ma siia ei taha!
Comment
Comment