Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Lol wat. mind absoluutselt ei häiri nahavärvus või mis iganes erisus.see ei ole mingi kirjatükk. See on reaalselt, mis ma kogenud olen siin.olgu tegemist hindu või eskimoga. ei hate kedagi. See, et sul täpselt samad kogemised eestlastega ei oma eriti tähtsust. mul ka. Mul on absoluutselt ükskõik palju neid pagulasi siia tuuakse tegelikult. Kui on normaalsed inimesed, las nad olla.
Algselt postitas alaska
Vaata postitust
Comment