Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #1876
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Uued sõbrad juba aktsioonis.Pidi inimesi Balti jaamas tülitama ja mingit sitta ajama.

    "Esimene kokkupuude pealetükkivalt agressiivse "raudteeimmigrandiga".
    Täna: Mina ja sõbranna jalutame mööda Balti jaama turgu, ostame maasikaid ja värskeid kirsse, ilm on ilus nagu ikka ühele Eesti suvele kohane. Kõnnime siis natukene edasi, Balti jaama ja Vanalinna ühendava tunneli poole kuni meid kõnetas meelalt üks pikka kasvu, tumedanahaline, rätiga noor mees. Mees kiitis segases inglise keeles, et on pärit Jeemenist ja, et kuhu me tüdrukud marsime ning kas me oleme eestlased...Selle peale me loomulikult reageerisime nagu iga teise järelkõndiva üleoleva meesterahva hõigetele- mitte reageerides. Kui hakkasime kiiremal sammul kõndima, kiirenes ka tema samm ning aru saamata, et me ei soovi temaga rääkida tekkis tema üleolevasse tooni ka vihanoot. Seejärel mina ja sõbranna pöördusime ja palusime, et mees jätaks meid rahule. Selle peale ta tõmbas taskust oma käe mis meid väga ehmatas, sest kunagi ei või teada mis võõras inimene oma taskutes kaasas kannab. Nähes, et me ei soovi seda pakutud kätt suruda hakkasid tulema vihased laused. Ta pusis oma vigases inglise keeles viimaseid halbu sõnu, mis pähe tulid. Samal ajal meil järel kõndides Selle asemel, et suhtuda austusega sellesse riiki kuhu reisid, näitas ta vaid seda, et austusest on asi kaugel. "I hate Estonia", "F*ck You Estonians" ja veel värvikaid väljendeid oli noormees selgeks õppinud, koos lausetega oli ta silmis viha ja jälestus meie suhtes. Kõige ebameeldivam oli see, et mees oli pikka kasvu ja teised möödujad nähes, et käib meie pihta sõim ei teinud teist nägugi. Ma võin julgelt öelda, et meie inimõigusi täna räigelt rikuti. Jõudes juba omadega koos hääleka umbkeelse mehega Balti jaama Selveri ette, kõndisime vastu Neeme Lall'le ja Peep Otsmaa'le. Sel hetkel oli kergendav neid seal näha kuna tundsin end tõesti ohustatuna. Viimased mehed jäid meie situatsiooni nähes rahulikuks ja käskisid ahistaval mehel konkreetselt lahkuda. Eemale kõndides hakkasid tema mõnitused laienema Neeme'le ning kui viimane selle kohta aru küsis toimus lausa füüsiline rünnak rätiga mehe poolt. Ta üritas jalalöögiga tabada Neemet ja viimane tegi koheselt kõne politseisse. Kui Neeme jagas seletusi segava mehe kohta, kiirustas teine poe poole ning kadus. Politsei selle peale muidugi kiirelt ei reageerinud. Mul tekibki sellest küsimus: Kas hakkabki nüüd nii olema, et läbi raudteejaama kõndides satud mõnitamise ja ahistamise ohvriks? Kui politsei sellele ei reageeri, siis KES hakkavad meie noori naisi kaitsma, kui neid immigrante siia samamoodi hakkab tulema nagu me teame Soomes ja Rootsis? Mul on palju küsimusi, aga mitte ühtegi vastust.
    Kui meie peame neid austama ja respekteerima, siis kas sama ei pea nõudma ka neilt?"
    Last edited by Oliverk; 13.07.15, 20:56.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #1877
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      See on õudne lugu tõesti. Hea, et valge mees ei olnud, muidu poleks sellest lugeda vb saanudki.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #1878
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        eks tõrvatilgad tuleb ikka menti saata kui yle piiri minnakse. ka see tont. vaos ju yhe sellise kohta hulgim rahumeelseid. ei näe absoluutselt probleemi. olen kolanud ringi öises ny-s, londonis, stockholmis ja eelmisel a ka malmös - värvilisi jagub, aga sellist pole olnud au kohata. kyll jagub seiku tallinnas kohalike eestlastest ja venelastest jorssidega...

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1879
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
          Istun Sämmi grillis ja tervitaks ühtlasi kõrvallauas istuvat Codeccit
          Tule ütle tere siis, creeper :D

          Comment

          • redddman10
            Grinder
            • Aug 2010
            • 703

            #1880
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            eks tõrvatilgad tuleb ikka menti saata kui yle piiri minnakse. ka see tont. vaos ju yhe sellise kohta hulgim rahumeelseid. ei näe absoluutselt probleemi. olen kolanud ringi öises ny-s, londonis, stockholmis ja eelmisel a ka malmös - värvilisi jagub, aga sellist pole olnud au kohata. kyll jagub seiku tallinnas kohalike eestlastest ja venelastest jorssidega...
            endal väga seisukohta pole ja linnas ei ela, aga nende Tallinna jorsid on tõesti häbiplekk Eestile. Väga harva käin pealinnas, aga tulin parasjagu reisilt ja tegime naisega mcdonaldsis aega parajaks, kuni meid peale korjati.
            Siis kukkus sinna sisse mingi purjus seltskond kell 11 öösel teisipäeval...sellised kolmekümnendates mehed.Lällasid ja lõugasid.Siis tuli ka mingi tüüp mustanahalise sõbraga sööma sinna. Peale seda muud ei kuulnud kui neeger ja neeger nende suust.Selle mustanahalise tüübi sõber proovis veel korrale kutsuda neid aga joodikutele see kohale ei jõudnud.otsustati veel uksest tagant järgi minna ja edasi sõimata, kuni politsei tuli.
            Siis mõtlesin küll et kus krdi kohas ma olen..kas Eesti ongi selline w.vähemalt tuletas meelde miks mulle Tallinn ei meeldi.Oleks minu teha siis vahetaks kõik need purjus rassistid normaalse suhtumisega pagulaste vastu

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #1881
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              Mu õde on Rootsis koolis rootsi keele õpetaja ja õpilasteks immigrandid. Klassid inimesi täis ning õde upub töösse. Auto oli veel eile alles tal. Ei pole põlema pandud.
              Lol, tallinnas pandi öösel kaks autot põlema.

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #1882
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                endal väga seisukohta pole ja linnas ei ela, aga nende Tallinna jorsid on tõesti häbiplekk Eestile. Väga harva käin pealinnas, aga tulin parasjagu reisilt ja tegime naisega mcdonaldsis aega parajaks, kuni meid peale korjati.
                Siis kukkus sinna sisse mingi purjus seltskond kell 11 öösel teisipäeval...sellised kolmekümnendates mehed.Lällasid ja lõugasid.Siis tuli ka mingi tüüp mustanahalise sõbraga sööma sinna. Peale seda muud ei kuulnud kui neeger ja neeger nende suust.Selle mustanahalise tüübi sõber proovis veel korrale kutsuda neid aga joodikutele see kohale ei jõudnud.otsustati veel uksest tagant järgi minna ja edasi sõimata, kuni politsei tuli.
                Siis mõtlesin küll et kus krdi kohas ma olen..kas Eesti ongi selline w.vähemalt tuletas meelde miks mulle Tallinn ei meeldi.Oleks minu teha siis vahetaks kõik need purjus rassistid normaalse suhtumisega pagulaste vastu
                Minu viimase aja kogemus oli kui üks mustanahaline bussis istus siis tuli mingi idikas peale ja ütles talle näkku "Oi neeger ka lausa bussi lastud" vms.

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #1883
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Päris humoorikas.

                  *Oluline täiendus: Eesti Ekspressis 18. juulil 2015. aastal avaldatud artiklis pealkirjaga „Vao meeleavaldusel Breivik’i särgiga edvistanud mehed: liiklusmõrvar ja salakaubitseja, vargad mõlemad“ esitatud väide, nagu oleks Hillar Kasvandik põhjustanud surmaga lõppenud liiklusõnnetuse, on ebaõige. 1987. aasta kohtuotsusega on kindlaks tehtud, et Hillar Kasvandik ei ole põhjustanud surmaga lõppenud liiklusõnnetust.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #1884
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Ei ole küll ise maksuvõlglane või ei toeta maksudest kõrvalehiilijaid, aga see veidi too much?

                    Täna saatis rahandusministeerium kooskõlastusringile uue maksukorralduse seaduse eelnõu, millega soovitakse mitmes punktis maksu- ja tolliameti ametnike õigusi suurendada.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #1885
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Kui see "Suur vend tegutseb JÄLLE" vihjab 1000€ arvete deklareerimisele, siis selle vastu oli kah julm kisa aga nüüd tuleb välja, et on väga suur kasu riigile.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #1886
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Ega see käibemaks pole ettevõtjate jaoks naljaasi, kui autod, majad jms. mängu tulevad. Autode teemal aeti EMTA uksest välja, eks nad nüüd üritavad aknast sisse ronida.

                        Comment

                        • sm112
                          Grinder
                          • Jun 2009
                          • 776

                          #1887
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          * Siseministeeriumi tellitud uurimistöö hoiatab, et ametnikud ei suuda tuvastada, kes tahavad pagulastena Eestisse kolida. Sisseränne võib suurendada kuritegevust ning tuua kaasa veel mitmeid ohte. * Justiitsministeerium soovitab valmistuda aumõrvadeks ja teisteks seninägemata kuritegudeks.


                          Avraam Šmulevitš on rabi, politoloog ja Idapartnerluse Instituudi president, kes uurinud islami ja Kaukaasia ajalugu. Šmulevitši emapoolsed sugulased on pärit Eestist, seetõttu tunneb ta huvi ka Eestis toimuva vastu. Šmulevitš räägib intervjuus ajaloolasele Taavi Minnikule islamist, terrorismist ning ohtudest, mis võiksid tulevikus ka Eesti elanikke puudutada.


                          Lisaks oli veel artikkel, et pagulaste koorekihi riisub USA, meie saame põhjakihi.

                          Minu jaoks on teema lõpetatud. Kui mõni siit tahab nii väga "nõrgemaid" kaitsta, siis tegelege parem heategevusega vms.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1888
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Rassist!

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #1889
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              lõpetatud teema - mul on sulle uudis: maailm ei ole must-valge.

                              Comment

                              • Confidence
                                FPP Pro
                                • Mar 2015
                                • 200

                                #1890
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                lõpetatud teema - mul on sulle uudis: maailm ei ole must-valge.
                                Kollane, pruun ja punane on ka!

                                Comment

                                Working...