Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #1756
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Nii armas, istume anonüümselt netis ja naerame teisitimõtlejate üle, ilma et peaks ühegi oma sõna eest vastutama. Sa pastilaa julgeksid minna tsiklimeestega samal ajal Vao külla oma meelsust näitama, käes silt kirjaga "eesti "ööhundid" in action"? Ja mendile, üksikuid sõnu, smailisid ja one-linereid ei ole eriti raske tabelisse panna, saan ise ka hakkama.

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #1757
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      interneti pühasõdalane in action. no hard feelings

      edit: äkki vähemalt proovid mingeid pädevaid vastuargumente välja tuua. See et pastilaa sulle ei meeldi ei päde eriti
      Last edited by atsetoon; 18.06.15, 12:57.

      Comment

      • sm112
        Grinder
        • Jun 2009
        • 776

        #1758
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Pädevaid vastuargumente on kõik kohad täis, pädevaid pooltargumente aga napib ja sellepärast ilmselt pooldajad argumenteerimise asemel opponente naeruvääristavadki.

        Põhiline pooltargument tundub olevat see, et nii on humaanne ja Liberaalne Lääs kaitseb meid ning sellepärast peame tegema, mis Liberaalne Lääs ette kirjutab. Selle teise poole kohta käib vanasõna, et ükski heategu ei jää karistuseta, ehk mida rohkem järgi anda, seda rohkem sinult tahetakse.

        Ja see jutt, et me aitame vaeseid sõjapõgenikke, on ju naeruväärne. Inimkaubandus on tohutu äri ja euroopasse jõuavad need, kellel on piisavalt raha. Ei arutata ju selle üle, palju sõjapõgenikke sõjakoldest päästa ja siia tuua, arutatakse selle üle, kuidas Vahemere põhjakaldale jõudnud ja jõudvad tugevad noored mehed Euroopa riikide vahel ära jagada. Ja niikuinii ei anna kõiki sõja kätte jäänud inimesi päästa, suurem osa jääb ikka maha kannatama. Seega võiks parem suunata kogu ressursi sellele, et neid kohapeal sõjaliselt ja humanitaarkorras aidata.

        Ja pastilaa vastu ei ole mul mitte midagi, kunagi ammu kokkutulekul tundus väga tore ja lahe inimene olevat. Lihtsalt mulle käib räigelt pinda üleolev suhtumine.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #1759
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          :(

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #1760
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas sm112 Vaata postitust
            Ja see jutt, et me aitame vaeseid sõjapõgenikke, on ju naeruväärne. Inimkaubandus on tohutu äri ja euroopasse jõuavad need, kellel on piisavalt raha.
            Ma ei saa ikka aru kas siis jõuavad siia rikkad omal alal edukad inimesed või vaesed sotsiaalsüsteemi kulul elavad "metslased" ?

            Ja seisukoht, et kuna me kõiki nagunii päästa ei suuda siis ei ole mõtet kedagi aidata on täielik feil.

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #1761
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Siia jõuavad need, kes kõige vähem päästmist vajavad. Neil, kes seda tegelikult vajavad, pole siia jõudmiseks võimalusi ega vahendeid.

              See ei ole minu seisukoht. Hetkel ei päästa me kedagi, vaid võtame vastu need, kes meile on jõudnud. Suunates ressursse kohapeal probleemiga tegelemiseks võime me kedagi päästa.

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #1762
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Loomulikult on vaja on läheneda kõigist aspektidest, aga ei ole mingit maagilist lahendust millega kohapeal lähis-ida probleemid hetkega ära lahendada. Olukord on väga keeruline aga tihtipeale jääb erinevates seisukohtades väga lihtsustatud mulje, et asja saaks võluväel koheselt ära lahendada.

                Comment

                • sm112
                  Grinder
                  • Jun 2009
                  • 776

                  #1763
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Mis ma lihtsustatult öelda tahtsin on see, et meil siin Eestis ei ole mõtet pagulaste teemal pooltargumendiks tuua seda, et meie nüüd sellega vaeseid sõjapõgenikke rohkem aitame. Aitame samapalju kui mitte kedagi vastu võttes, ehk siis ei aita mitte kuidagi. Aitavad suured riigid ja riikideülesed organisatsioonid, kellel on reaalselt ressursse midagi ära teha. Meile tahetakse lihtsalt võimalikult palju parema elu otsinguil sisserändajaid kaela sokutada. Tõelisi abivajajaid on nendest murdosa. Aga palun, võtame selle murdosa vastu ja aitame neid, aga ülejäänud õnneotsijad saadame tagasi sinna, kust nad tulid.
                  Last edited by sm112; 18.06.15, 15:02.

                  Comment

                  • Herbert Sammal
                    Jube Noob
                    • Jul 2013
                    • 165

                    #1764
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Mind huvitab see, et kui nad on sõjapõgenikud, siis sõja rahunedes peaksid nad ju oma kodumaale tagasi pöörduma?

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #1765
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      red cross on rohkem ära teinud kui euroopa pagulaspoliitika, kui eesti otsustaks "pagulastele" suunatud raha hoopis punasele ristile annetada, siis ma usun keegi ei kobiseks. just sayin

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #1766
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Näevad need sõjapõgenike moodi välja? :) (retooriline küsimus)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #1767
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
                          Mind huvitab see, et kui nad on sõjapõgenikud, siis sõja rahunedes peaksid nad ju oma kodumaale tagasi pöörduma?
                          Oleksid peale sõja lõppu Eestisse tagasi tulnud? Sõja lõpp ei tähenda alati vabadust.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1768
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                            Ma ei saa ikka aru kas siis jõuavad siia rikkad omal alal edukad inimesed või vaesed sotsiaalsüsteemi kulul elavad "metslased" ?

                            Ja seisukoht, et kuna me kõiki nagunii päästa ei suuda siis ei ole mõtet kedagi aidata on täielik feil.
                            mõlemad variandid vast kehtivad - kohalike olude järgi üle keskmise jõukuselt, samas meie jaoks vaesed sots-systeemi kulul elavad

                            ei saa midagi pahaks panna samas, ise teeks täpselt sama nende olukorras - suht perses seis oma riigis ja kuuled, et kuskil riigis antakse mitu keskmist palka mittemillegi eest kuus LOL - kraabid need mõned kilod kokku paadirahaks, väga solid investeering ja tasuta raha tulebki maast yles korjata... ise ei tahaks lihtsalt see loll olla kes seda jagab :D

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #1769
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              kui teoorias oleks mingi superriik kus väikese hustlemisega antaks abiraha €10k kuus siis fuck yea ma oleks juba eile paadi peal... lihtsalt nad oleks idikad kui minusuguseid freerollereid vastu võtaks :D

                              hate the game, not the player... iise käituks teatud oludes täpselt samamoodi ja. ommon sense ongi seda teha, pahandust teevad need kes seda raha nii välja jagavad mitte need kes yles korjavad
                              Last edited by Codecci; 18.06.15, 16:46.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #1770
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                                Näevad need sõjapõgenike moodi välja? :) (retooriline küsimus)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                55% skandinaavias on immigrantidest mehi ja 45% naised. ilma retoorikata.

                                Comment

                                Working...