Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Nii armas, istume anonüümselt netis ja naerame teisitimõtlejate üle, ilma et peaks ühegi oma sõna eest vastutama. Sa pastilaa julgeksid minna tsiklimeestega samal ajal Vao külla oma meelsust näitama, käes silt kirjaga "eesti "ööhundid" in action"? Ja mendile, üksikuid sõnu, smailisid ja one-linereid ei ole eriti raske tabelisse panna, saan ise ka hakkama.
Nii armas, istume anonüümselt netis ja naerame teisitimõtlejate üle, ilma et peaks ühegi oma sõna eest vastutama. Sa pastilaa julgeksid minna tsiklimeestega samal ajal Vao külla oma meelsust näitama, käes silt kirjaga "eesti "ööhundid" in action"? Ja mendile, üksikuid sõnu, smailisid ja one-linereid ei ole eriti raske tabelisse panna, saan ise ka hakkama.
Comment