Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #991
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    krt minu arust ülikooli mingi adm.töötaja olla on maailma kõige easym amet. Midagi ei tee istutakse netis, käiakse lõunal, suheldakse.. riik maksab kõik kinni, sotstoetused jne

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #992
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Jup, nii on. Maailma kõige mõttetumad ametikohad on minu arvates üldse ehitustel objekti ja projektijuhid. Sepad ei pea pmst mitte midagi tegema. Käivad kaagutavad ainult töömeestega korra-kaks päevas ja pappi voolab. Ma tean ühte projektijuhti, kes saab 2,5K kätte sellise töö eest. Lisaks on tal tööarvuti ja telefoniarve makstakse kinni. Tahaks ka niimoodi hakkama saada

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #993
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        väljavõte 2013. aasta majandusaasta aruandest: Keskmine töötajate arv majandusaastal oli täistööajale taandatuna 193. Vahepeal muutunud?
        "Kokku siis töötab 800 üliõpilase koolitamiseks 570 inimest! Kindlasti on see Eesti ja võib-olla isegi maailma rekord"

        Kindlasti ei ole see üksikjuhtum, vaid standard praeguse aja eestis. Kuhu mujale need hunnikud pehmete erialade naismagistrid pannakse.


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #994
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



          Pole paha. kõigest 2,003 miljardit eurot! See on muidugi otsene tööjõukulu. lisanduvad üürikulud, kontorikulud, liisitud autod, kuluhüvitised jms.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #995
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            "Kokku siis töötab 800 üliõpilase koolitamiseks 570 inimest! Kindlasti on see Eesti ja võib-olla isegi maailma rekord"

            Kindlasti ei ole see üksikjuhtum, vaid standard praeguse aja eestis. Kuhu mujale need hunnikud pehmete erialade naismagistrid pannakse.


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Juba süda paha, et üle mitme aja foorumisse tulin ja vait ei suuda olla, aga kui juba siis juba.

            "450 õppejõudu" no tra tule taevas appi ausõna. TTÜs on ka vähem. Kõik ei ole kuld, mis mingi EPL kirjutab.

            KOGU personalikulu aastal 2015. on EKAs 3,9 mln eur. Teeme lihtsa tehte, jagame selle 3,9 mln 570 töötajaga. Mis sa saad kuu palgafondiks? Mina saan 570 eur.

            See tähendab seda, et kas
            A: meie tubli keskmine EKA õppejõud/töötaja saab täiskoormusel 360 eurot pangakontole
            B: 570 inimest on nimekirjas ning kõik on väga väikse koormusega
            C: artikkel on full of shit

            reality check ka. Olen otseselt kokku puutunud kõikide Eesti avalik-õiguslike ülikoolide palkade ja tasude toorandmetega ja ütlen, et nii variant C on õige 99% tõenäosusega. 1% on B, sest minul andmed olemas 2013-2014 seisuga.
            Last edited by karupoeg; 15.01.15, 20:39.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #996
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              nö "tavainimesele" on see naljakas, aga TIPis või TUs käinu ei mõista sisu teadmata kindlasti seda, kuidas EKA, EMA jt loomingulise valdkonna õppeasutused tegutsevad. selliseid erialasi pole võimalik lihtsalt õpetada suure auditooriumi ees (osa on ka seda muidugi, aga vähe). enamik õppejõude on nö ühte kursusetööd lihtsalt vedamas. kursused on ka väga väiksed. sellistes valdkondades ongi üle ilma sama mudel. keemiku ja pianisti õpe on väga erinevad asjad.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #997
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                midagi EKRE fanboydele http://www.delfi.ee/news/paevauudise...tu?id=70604783

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #998
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  mul selline tunne, et esimest korda ei vali ma ühte suurest nelikust.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #999
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Meestel pea lõikab.
                    Last edited by Potsataja; 20.01.15, 15:02.

                    Comment

                    • ropka11
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1008

                      #1000
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      Mingi suvalise EKRE venna kritseldus Delfisse üles panna - vot see on tase.
                      Vaja ju materdama hakata muidu äkki saabki keegi parlamendiväline erakond ka sisse.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #1001
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



                        Pastilaa ja karupoja toetuseks EKA teemal. Kui arvestada alaska mainitud 800 õpilasega, siis kulu ühe õpilase kohta on 9682 eurot aastas. Palju see erakõrgkoolide õppemaks meil on?

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1002
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                          Siiamaani IRL-i valija olnud, aga isegi see erakond on vastumeelseks muutunud, rääkimata ülejäänud kolmest suurest. Seega läheb hääl EKRE-le.


                          Põnevust otsivale valijale, keda ajavad haigutama hallis ülikonnas igavad poliitnäod, pakuvad erakonnad nendel valimistel kõige rikkalikumat valikut Lääne-Virumaa valimisringkonnas. Just seal on kirju minevikuga kandidaatide kontsentratsioon kõige suurem.


                          Kusjuures ma isegi hääletaks IRL-i poolt, kui seda Pomerantsi seal ees ei oleks, Vellbaumist rääkimata.

                          E: L-Viru viis mandaati saavad Valdo Randpere, Marko Pomerants, Rannar Vassiljev, Siret Kotka/Toomas Väinaste (55/45 tõenäosusega) ja Jokker, kelleks on loodetavasti EKRE kandidaat.
                          Last edited by Potsataja; 22.01.15, 17:08.

                          Comment

                          • atsetoon
                            Joomas õlut Atsetooniga
                            • May 2009
                            • 1105

                            #1003
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            IRL on väga korralikus madalseisus. Lausa nii hullus, et vana ja väsinud Mart Laar oli taaskord vaja häält tegema panna. Kuuldavasti pidi ta IRLis endiselt väga suure sõnavõimuga "hall kardinal" olema. Kahtlen, et tal jaksu oleks kogu valimiste tralli kaasa tegema hakata ja teen oma ennustuse, et peale neid valimisi ülejärgmistel valimistel võitleb IRL künnise ületamise nimel (seda juhul, kui EKREga leiba ühte kappi ei panda)

                            Comment

                            • muttaja
                              Pokkerihai
                              • Dec 2010
                              • 1965

                              #1004
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                              IRL on väga korralikus madalseisus. Lausa nii hullus, et vana ja väsinud Mart Laar oli taaskord vaja häält tegema panna. Kuuldavasti pidi ta IRLis endiselt väga suure sõnavõimuga "hall kardinal" olema. Kahtlen, et tal jaksu oleks kogu valimiste tralli kaasa tegema hakata ja teen oma ennustuse, et peale neid valimisi ülejärgmistel valimistel võitleb IRL künnise ületamise nimel (seda juhul, kui EKREga leiba ühte kappi ei panda)
                              Mõni mees on kontakti reaalsusega täielikult kaotanud

                              Comment

                              • atsetoon
                                Joomas õlut Atsetooniga
                                • May 2009
                                • 1105

                                #1005
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                                Mõni mees on kontakti reaalsusega täielikult kaotanud
                                Katy Perry.

                                Comment

                                Working...