Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #751
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Tartus ise olin kahe vahel keda valida kas hetkel tegev linnapea või siis IRLi kandidaat.
    Minu jaoks on täielik müstika, kuidas müügimehest kõigepealt Elva ja siis Tartu linnapea sai.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #752
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Ise andsin hääle sotsidele ja Mikserile.
      Edu sulle anda hääl poliitbroilerile, kes kunagi MADALAPALGALISELE volikokku ei lähe riigikogust

      Ma ikka mõtlen, et nende valijatete peale, kes hääletavad ministreid jms tegelasi, kes never volikogusse ei lähe aega raiskama


      Esialgsete tulemuste põhjal on IRL valimispropaganda töötanud...
      Last edited by privador; 20.10.13, 18:49.

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #753
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



        Kross juhib ???..Või präägu ei tasu asja tõsiselt võtta ?.

        E:need jah aint E hääletuse omad =).
        Last edited by EestiAA; 20.10.13, 19:16.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #754
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Siinkohal sügav kummardus Ansipile, kes KOV valimistel ei kandideerinud.
          Last edited by Potsataja; 20.10.13, 19:56.

          Comment

          • TaistoJ
            Grinder
            • Aug 2010
            • 787

            #755
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Ei tasu ilmselt, kuna seal peaks suur osa(kui mitte kõik) e-hääled. Lasnamäe jms valimiskastid ümberpööratakse siis hakkab savipäts ka hääli saama.

            Epic on lugeda, kuidas usutakse delfi kommentaare. Need pikad DELFI KOMMENTAARID (srsly, wtf?) keritakse sujuvalt mööda.

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #756
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Praegu saab teha ainult ühte-loota, et kesk ei saa üle 50% häältest, see juhtimine ei tähenda midagi.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #757
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                http://eestielu.delfi.ee/valimistulemused/

                Kross juhib ???..Või präägu ei tasu asja tõsiselt võtta ?.

                E:need jah aint E hääletuse omad =).
                Aga miks aint 48K ? Sessuhtes, et kui e-statistika, siis peaks ju suht copy-paste olema :( või pole?

                //vb saan millestki valesti aru, nvm.
                Last edited by VisaHing; 20.10.13, 19:31.

                Comment

                • TaistoJ
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 787

                  #758
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  ainult osad valmisjaoskonnad on oma e-hääled edastanud. seljatagant kuulsin sellist infot

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #759
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                    ainult osad valmisjaoskonnad on oma e-hääled edastanud. seljatagant kuulsin sellist infot
                    jep jep.. Loetud 1 jaoskond 97st

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #760
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Edu sulle anda hääl poliitbroilerile, kes kunagi MADALAPALGALISELE volikokku ei lähe riigikogust

                      Ma ikka mõtlen, et nende valijatete peale, kes hääletavad ministreid jms tegelasi, kes never volikogusse ei lähe aega raiskama


                      Esialgsete tulemuste põhjal on IRL valimispropaganda töötanud...
                      Sisuliselt hääletad ikkagi erakonda. Minu piirkonnas Anveltit valida ei saanud ning Mikser oli antud nimekirjast parim valik.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #761
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Mnjaa, tundub et nii Vaba Kodanik kui EKRE sisse ei saa ja KE saab kuskile 50% lähedale. Huvitav oleks olnud kui mõlemad oleks saanud napilt üle 5% ja KE kuskil 45%

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #762
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Tundub,et IRLi üsna tüütu kampaania toimis üsna hästi.Siin kandis käis mõni mees kõik majad läbi,et inimestega rääkida.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #763
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas viki Vaata postitust
                            Tundub,et IRLi üsna tüütu kampaania toimis üsna hästi.Siin kandis käis mõni mees kõik majad läbi,et inimestega rääkida.
                            võeti isegi fbteel ühendust ühe IRLi poolt xd

                            Comment

                            • Pythagoras
                              Grinder
                              • Apr 2012
                              • 589

                              #764
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Praegustes tulemustes on ikka kõik e-hääled juba sees. See, et jaoskondi on x/x loetud tähendabki, et tänasest hääletuspäevast on jaoskondadest laekunud vastavad andmed. Seega Tallinnas saab Kesk vaid praegusest positsioonist tõusta.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #765
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                wp Savisaar. 5k-ga möödas .

                                Comment

                                Working...