***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #1531
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    Comment

    • Jack Jones
      Jube Noob
      • Aug 2009
      • 143

      #1532
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Asi ei olnud üldse usu teemas, pigem tahtsin öelda, et antud olukorras on Allah suhteliselt kõrvaline teema!
      Rahvas mässab seal praegu hoopis teisel eesmärgil. Secondary, igas maailma otsas võib ükskõik kes, ennast õhku lasta, samas ma ei taha neid kuidagi õigustada, lihtsalt et antud teemas oli jumala ja muu mängu toomine mõttetu.

      + pool maailma ei ole, mina, sina + euroopa ja USA...

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #1533
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        kas muu maailm ... ala kristlased jms lasevad ennast ohku, pigem ie .. minu silmis aint need idamaised poisid, imelik kyll, miks nad poolele maailmale ette j22vad .. 2kki see tõttu, et meie ei jookse pommiryy ymber persse kuskile hotelli vms sisse?
        Kristlaste näitega paned ikka väga puusse. Grupp inimesi, kes aastasadu tapsid ja piinasid inimesi peitudes "risti ja jumala" taha. Kindlaid arve sellest ajast ei ole, aga arvatakse, et üksnes ristisõdade käigus võis surra kuni 9 miljonit inimest.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #1534
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Sügavad usklikud vaevalt neid pomme panevad.
          Need pommipanijad võivad enamjaolt küll allahi vennad olla,aga neil on siuke mindset,et teevad mida tahavad eluaeg ja siis kuskil a'a 50selt lähevad usuretkele ja palvetavad oma mekas jne ja saavad oma patud andeks kõik.
          Sügavad allahid uskujad ei ela isegi normaalsetes tingimustes,sest see usk ei luba luksuses elada.
          Last edited by qbj0hn; 29.01.11, 22:49.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #1535
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Küsin siin teemas, kuna siin on traffic kõige suurem.
            Kui suur on HU's tõenäosus, et kui maas on 4 samast mastist kaarti ja minul pole ühtegi sellest mastist kaarti, siis vastasel on vähemalt 1 sellest mastist kaart?
            Kas mu math feilib, kui ma sain vastuseks, et vastasel on ~20% ajast mast käes?

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #1536
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              ca 39% imo.
              (9*2)/(52-6) * 100%

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #1537
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                ca 39% imo.
                (9*2)/(52-6) * 100%
                Miks sa üheksa ( erinevad mastikaardid, mis vastasel saavad käes olla, I guess ) kahega korrutasid?

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #1538
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Mm, sest holdemis on igaühel 2 kaarti käes?

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #1539
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    ma olen veits endas pettund!
                    Tiltasin maha 70% kuu kasumist!
                    obv 4x suuremas limiidis, vähemalt. Naised ****!

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1540
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      vaatasin jah, et oled nl200s...mõtlesin, et mis toimub

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1541
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        lol isa just helistas .. et sharmis pidid ka kerged "pommid" myrstsuma .. et oodake nats kui voimalik egipty reisdiega .. **** need fucking allahi uskujad tuleks kõik ära taguda .. ainukesed debiilid kes seda sitta siia maale tooavad. . kahju et nad ainult ise sellest aru eis aa ...
                        ESTPatrick pidi täna onupojaga (?) Egiptusesse minema...

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1542
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Ta ikka otsib actionit :)

                          Comment

                          • albinar
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2010
                            • 346

                            #1543
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            No ta võib minna seal põhi actioni ikka kairos ja selle ümber , mujal ikkagi rahulik. Just eile tuli tuttav egiptusest rääkis mis toimub seal.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1544
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              ESTPatrick pidi täna onupojaga (?) Egiptusesse minema...
                              tean jah, pidin ka minema .. aga mul tripper veel kallal .. vast rahunevad tohmanid seal maha

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #1545
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                kas külme ei ole preagult Egiptuses?

                                Comment

                                Working...