***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tafka31
    Grinder
    • Dec 2009
    • 853

    #151
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    Algselt postitas Tupsik Vaata postitust
    Kas myyri13 mängib ikka? Keegi võiks panna sharkskope'i oleks huvitav vaadata.

    myyri13 1.131 -$19 $26 -50% -$21.587

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #152
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Päris korralikult myyri ikka oma pappi magama pannud.

      Comment

      • g00000se
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1047

        #153
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
        Täitsa hull oled. NL1000 juba lammutab. Ma hoiatan veelkord, vaata, et bustorisse ei lenda!!!! Muidu head uut ja edu ettevõtmistes.
        ei saa, peab riskima :D Ma võitlen 2011a uustulnuka tiitli nimel lol. Ok nali naljaks. Ei lenda bustorisse, ää muretse
        Head uut sullegi

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #154
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Kas Triobetil ja Unibetil on täpselt sama mängijate baas ja lihtsalt nimi erinev või on mängijad ka erinevad?

          Comment

          • Tupsik
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 497

            #155
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Unibetil peaks exclusive kliente ka olema, aga enamus ühised.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #156
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Algselt postitas g00000se Vaata postitust
              Jeeeee, esimene stack off pot NL1000 :D
              Dealer: soomer wins the pot ($2,371) with a straight, Nine high
              Märtsis küsin uuesti..

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #157
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                Jeeeee, esimene stack off pot NL1000 :D
                Dealer: soomer wins the pot ($2,371) with a straight, Nine high
                Mängid mõnel väiksemal saidil?
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #158
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                  Mängid mõnel väiksemal saidil?
                  Tundub, et mitte .. ftp fr tundub olevat

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #159
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                    Kas Triobetil ja Unibetil on täpselt sama mängijate baas ja lihtsalt nimi erinev või on mängijad ka erinevad?
                    Vanasti olid nl100st allpool unibetil ülejäänud võrgust eraldi lauad.

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #160
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      im a spy

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #161
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        wtf.. miks PTRi päringuid siin requestitakse.. reganud kasutajatel ju 10 päringut päevas tasuta, kui väga sügeleb, siis võib ju mitu kasutajat teha.

                        EDIT: kuulge kas kuskil on playmakers clubi kodukas vms ka, kust saaks kerge vaevaga näha mis plaanid ja iganädalased kavad on?
                        Võiks PokkeriProde pundiga lähiajal (nt see kuu) mingile PlayMakersi üritusele peale lennata ja korraliku rummi käima tõmmata, hiljem vb Olympsi edasi vms täiskasvanutega :)

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #162
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Võiks PokkeriProde pundiga lähiajal (nt see kuu) mingile PlayMakersi üritusele peale lennata ja korraliku rummi käima tõmmata, hiljem vb Olympsi edasi vms täiskasvanutega :)
                          mhmhh.. seda ma isegi mõeld.. seepärast uuringi, et näeks kava vms.. vaataks mingi asisema ürituse välja kuhu oma jala tõstaks..

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #163
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                            ei saa, peab riskima :D Ma võitlen 2011a uustulnuka tiitli nimel lol. Ok nali naljaks. Ei lenda bustorisse, ää muretse
                            Head uut sullegi
                            Hetkel saab su tegevust ainult pesueht gamblemiseks nimetada. Vaadates seniseid limiite ja mängitud käte arvu. Pane punasele - tundub hea plaan!

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #164
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Red Alert ikka täiega mõttetu mäng. Seal kas domineerid räigelt või saad räigelt kotti (reeglina esimene) ning ei ole üldse lõbus. Teed kaheksa lennukit ja pm. saad sellega kogu vastase baasi maha võtta. Easy game. Siit ka küsimus - kas keegi teab mingi strateegiamängu (just red alerti taoline, kus on tankid, tulevikutehnika jne. mitte ei viitsi nuiadega kakelda), mis kestaksis kauem, kus loeb rohkem strateegia ja ei ole "dominatsiooni" effekt nii suur. See tähendab, et ala kui saad kiirelt kaitse üles, lennukid püsti, oma 10-15 head tanki siis võid kogu baasi maha võtta ning pm. iga maja sureb laksust.

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #165
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Command & Conquer äkki? Kõige uuemat väljalaset ma sellest seeriast mänginud pole, aga "Command & Conquer: Tiberian Sun" ja "Command & Conquer 3: Tiberium Wars" on küll minu arvates täiega lahedad mängud.

                                //Ning Starcraft ka kindlasti. Kuidas ma küll selle unustada sain.
                                Last edited by Fabulous; 03.01.11, 16:46.

                                Comment

                                Working...