***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #16
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    yeah ma ei tea, mis mu telefoniga juhtus, tõenäoliselt unustasin taksosse, hommikul uurin, mis värk on, praegu liiga vässu

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #17
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Algselt postitas lenC Vaata postitust
      yeah ma ei tea, mis mu telefoniga juhtus, tõenäoliselt unustasin taksosse, hommikul uurin, mis värk on, praegu liiga vässu
      I thought you all ready sleep:)

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #18
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        butnaHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #19
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          HEAD UTU AASTAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          ma saan aru, kui nõme on käia foorumis nagu uu check at me im so drunk whatevaaaaaaaaa aga tõesti kui sa helistasid mu vennale siis sa oled väga cool nüüd ta ei pea muretsema ja saab edasi pidutseda ma trollin niisama siin ma prolly tunnen sitaks piinlikust hommikul nagu whi the fuck tuleb foorumisse sellises seisundis aga uue aasta vastuvõtt on omajagu läbi ja homme läheb prolly edasi anyway ma ei tea

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #20
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            $

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #21
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              GL kõigile ja eriti mulle
              $$$$$$$

              Comment

              • $Lauri$
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 479

                #22
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                €€€€€€€€

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #23
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  vägev noh!!! Parim aastavahetus evr!!!

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #24
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                    vägev noh!!! Parim aastavahetus evr!!!
                    +1

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #25
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      no head uut aastat teile:D, muidu svenza, kas sa subaruga tiiru tahad?:D:D:D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga



                        Kes tahab väita, et see ei ole muruntau on ka purjus! Ausalt Mr. Smith on täpselt muruntau koopia. Niki on ikka mõnus väike vene-eesti-afro-gangster-rappar.

                        Ok eeaml, jooma :)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Aa ja levika ees oli eile väga debiilne vend. Oleme atsetooni ja chickidega teeme suitsu, tuleb miski hammasteta vend kohale. võtab taskust taskunoa, kus kõik kruvikeerajad, näpitsad, avajad noad jne. Algul vehib näpitsatega ja siis lendas nuga välja ning hakkas sellega vehkima. Haige vend, ise räägib,et never ei käi ilma külmrelvata minema.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                            Vmario on tummine bumm ja teda ei saa miskis winrates arvestada.
                            Mis jutt see on? Siis olen mina ka tummine bumm, codecci tummine bumm ja tõenäoliselt sina ning kõik meist tummised bummid. Tahad väita, et sa ei selecti laudu? Kui sa nimetad teda "tummiseks bummiks" siis ma loen välja ,et sa suudaksid samades tingimustes näidata täpselt sama winrate või veel paremat. Seega pakun sulle betti, minu $3k vs sinu $3k. 100,000 kätt ja su winrate peab olema 6pt/bb. Olen 100% kindel, et sa never-ever ei suuda sellist winrate saada ja seega tähendab, et ta on ikka way-way-way-way-way-way-way-way better kui sa.

                            Kuna sa oled hea mängija siis ta on sinust SITAKS parem ja ikka väärib Eesti ühe parima mängija tiitlit.

                            EDIT: no offence aga sellise lause taga võiks olla ikka väga hea põhjendus. millegipärast "bumhuntereid" vihatakse aga see ei ole sellest, et nad fishe jahivad vaid ikka sellest, et nad suuavad rohkem pappi võita. nagu codecci ütles mulle kuangi - regularide vastu mängimine on pededel ja tal on 100% õigus. mina olen siin, et teha pappi, mitte "oma lõbuks" mängida ja seepärast teen kõik, et saaks maksimaalselt lihtsalt ja kiirelt raha. olen 100% bumhunter, (nats bragin), eelmine kuu ei mänginud mitte ühegi regulari vastu (annan BB tagasi ja insta quit), ühegi short-stackeri vastu ja isegi quitin -5PT/BB fishe (ainiult -10PT/BB fishid). Pea $8k kukkus (50%+ käsi 100NL), täiesti stressfree money, wirnate 13PT/BB. Milleks ma peaksin loobuma sellest miski 3pt/bb ja räige stress iastu?

                            Table selection ja vastate otsimine on ka ÜKS Suur skill.

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #29
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Vile oli kohutav, Neville mängus (wtf SAF!?), võõrsil vorm jätkuvalt kohutav. Aga noh 3 punkti kirjas, asi seegi.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #30
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                NL200s on laudasdega hetkel ikka v222ga nutune.. palju öösel neid laudu on .. 25 saab kokku v2?

                                Comment

                                Working...