Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
yeah ma ei tea, mis mu telefoniga juhtus, tõenäoliselt unustasin taksosse, hommikul uurin, mis värk on, praegu liiga vässu
yeah ma ei tea, mis mu telefoniga juhtus, tõenäoliselt unustasin taksosse, hommikul uurin, mis värk on, praegu liiga vässu

Comment