***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1111
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Probleem? Minu arust ideaalne režiim, kavatsen suveni nii välja lasta :)
    Ja nii ma imestan, miks laupäeval kell 12 päeval pärast öist klubirännakut ma ikka veel linnas ringi kakerdan ja mõtlen, kuhu kõik mu sõbrad kadusid

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #1112
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      thanks.
      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Mul on sama probleem. Oled 6-8ni hommikul üleval, paned äratuse 14-15ks(16:00 saaks üles oleks ka okei). Ja no ikka lased 18:00-20:00ni välja. Valget aega ei eksisteeri. Kevadeks peab korda saama režiimi, muidu pizdec
      no eelmine nädal oli resiim selline et läksin 8:00 hommikul magama.. ehk ca 2 nädalat ei näinud päikest..
      aga nüüd 4 päeva tagasi muutsin öö/päeva omavahel ära. ärkasin 8:00 hommikul. resiimi muutmine sujus ilusti kuid siis tuli see 12 tunnine lõunauinak mis kõik jälle tuksi keeras..

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #1113
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
        thanks.


        no eelmine nädal oli resiim selline et läksin 8:00 hommikul magama.. ehk ca 2 nädalat ei näinud päikest..
        aga nüüd 4 päeva tagasi muutsin öö/päeva omavahel ära. ärkasin 8:00 hommikul. resiimi muutmine sujus ilusti kuid siis tuli see 12 tunnine lõunauinak mis kõik jälle tuksi keeras..
        Lol @ 12h lõunauinak.. suht väsinud pidid olema vist :D

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #1114
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          mul on uneaeg yldse fuckt up magan p2eva jooksul mitu sessi ja igap2ev erinevatel aegadel, aga yle 6h ei 6nnestu magada korraga.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #1115
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            aidake plz
            nimelt asi selles, et sain noname-lt stack mode jaoks autohotkeysid.(ta mängib tildis ma starsis)
            ja sain ka endal kõik kenasti tööle, aga nii kui panen PT3-e käsi importima, siis see script enam starsi laudadele ei toimi! firefoxile ja teistele toimib, aga mitte starsi laudadele. Ja statside layout pani ka täiega pange nüüd..statsid olid kõik segamini
            milles võib probla olla?

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #1116
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              tõmba starsile mõeldud scriptid.

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #1117
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                aga noname-l toimib see sama script starsis väga edukalt koos Hudiga
                samas tal winxp mul win7

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #1118
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                  Ma ei tea, miks ma enda energiat raiskan su peale, aga no ma proovin, ÄKKI sa saad aru.
                  fail :(
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #1119
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    kas keegi tõesti suudab lilla/kollase themega ringi surfata :D?

                    IMO PP.com theme hetkel kõige parem.
                    kuid veits bugine vist veel.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #1120
                      help

                      keegi teab kust tartu kesklinnas pesemisnuustikut osta saab?
                      taskust/kaupsist/aurast ei leidnud :(

                      eraldi nuustiku poode ka pole ju?

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #1121
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        kas keegi tõesti suudab lilla/kollase themega ringi surfata :D?

                        IMO PP.com theme hetkel kõige parem.
                        kuid veits bugine vist veel.
                        Mnjaa, kasutasin varem seda default themet, vaatasin ka kõik ülejäänud themed ära, mulle ei meeldi, aga maitseasi, PP.com theme valisin ise kaa, tundub suht solid.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #1122
                          Re: help

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          keegi teab kust tartu kesklinnas pesemisnuustikut osta saab?
                          taskust/kaupsist/aurast ei leidnud :(

                          eraldi nuustiku poode ka pole ju?
                          Kas eedenist oled vaadanud? Seal suuremat sorti konsum ja peaks olema veel mingi kodutarvete pood vms ka.

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #1123
                            Re: help

                            Selver, prisma, rimi - ise olen ostnud.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #1124
                              Re: help

                              Algselt postitas Ints Vaata postitust
                              Selver, prisma, rimi - ise olen ostnud.
                              tasku rimis ei olnud.

                              selveri/prismat vist kesklinnas pole.

                              ja eedenisse pole ka veel jõudnud.

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #1125
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                :D viimase FTP newsletteril on chrisil naljakas irve näos :D

                                Comment

                                Working...