Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
Ja nii ma imestan, miks laupäeval kell 12 päeval pärast öist klubirännakut ma ikka veel linnas ringi kakerdan ja mõtlen, kuhu kõik mu sõbrad kadusid
Algselt postitas sm112
Vaata postitust
keegi teab kust tartu kesklinnas pesemisnuustikut osta saab?
Comment