***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #1141
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    vastane: you an idiot from a ghetto country, stfu

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1142
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      kas keegi tõesti suudab lilla/kollase themega ringi surfata :D?

      IMO PP.com theme hetkel kõige parem.
      kuid veits bugine vist veel.
      Jup aga täiendan veel seda. Borderid vaja heldemaks, osad värvid puudu jne. Jube "keeruline" on neid teemasid muuta, et ca. 1000 erinevat valikut on, kirjeldused on ebatäpsed ning manuaalid üpriski puudulikud või vananenud. Kui PP.com oma korda saan siis järgmisena teeksin 2p2.com stiilis oranzi, siis miski punaka ja rohelise varjundiga teemad.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1143
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        oota veel 50a .. 2kki l2heb suuremaks

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #1144
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Meie tore kasutaja ingu proovib HV vahendusel scammida uuesti. Tore värdjas on ikka

          Hinnavaatlus on Eesti suurim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.
          Last edited by flipmachine; 20.01.11, 17:05.

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #1145
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Keegi täna 9-10 vahel õhtul piljardit viitsima Pärnu mnt69 Bamba piljardisse mängima siis võib helistada mulle. Ma lähen harjutama niisama. Et seltsis lõbusam mängida. Minu number on 5536844.

            Tulge mängima. õlle on 1.30 euri ja laua tund 3 euri.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1146
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Algselt postitas soouni Vaata postitust
              Keegi täna 9-10 vahel õhtul piljardit viitsima Pärnu mnt69 Bamba piljardisse mängima siis võib helistada mulle. Ma lähen harjutama niisama. Et seltsis lõbusam mängida. Minu number on 5536844.

              Tulge mängima. õlle on 1.30 euri ja laua tund 3 euri.
              voin tartus m2ngida .. ma t2ispeaga m2ngin paremini kui kainepeaga

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #1147
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                Magamisgraafiku paikaajamisest - mul endal ka pidevalt sellega probleeme olnud, avastasin vist, mis selle peamine põhjus on (tho "sample" veel piisavalt suur pole, seega 100% ei garanteeri): ei tohi niikaua magada kui tahad. Ma magan ka ilma kellata hea meelega 10h+, aga nii tiksubki iga päev paar tundi magamine edasi. Tuleb magada 8h ja kellaga ärgata, algul võib tunduda, et 8h pole piisav ja oled väsinud, aga kui ära harjud siis on täiesti piisav ja normaalne :)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1148
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Magamisgraafiku paikaajamisest - mul endal ka pidevalt sellega probleeme olnud, avastasin vist, mis selle peamine põhjus on (tho "sample" veel piisavalt suur pole, seega 100% ei garanteeri): ei tohi niikaua magada kui tahad. Ma magan ka ilma kellata hea meelega 10h+, aga nii tiksubki iga päev paar tundi magamine edasi. Tuleb magada 8h ja kellaga ärgata, algul võib tunduda, et 8h pole piisav ja oled väsinud, aga kui ära harjud siis on täiesti piisav ja normaalne :)
                  +1. Teiseks kella järgi aitamine tõstab mõnusalt distspliini + aitab "time managmenti" paremini. Proovige ärgata hommikul vara, näiteks iga päev kell 04:00 ja avastate, et kell 15:00 on kõik tegemised tehtud ja mõtlete, et mida nüüd "vaba ajaga" peale hakata. Kui aga lasta 10h+ jutti ja ärgata ilma kellata siis jääb absull igast päevast mõni tund puudu.

                  Comment

                  • Jubin
                    Bännitud
                    • Nov 2010
                    • 142

                    #1149
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Küsimus ESTPatrickule:: Kas sa olid täis kui sa seda intervjud tegid?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1150
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      ei, jumala kaine oli ta ... ta ju karsklane

                      Comment

                      • Jubin
                        Bännitud
                        • Nov 2010
                        • 142

                        #1151
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Tänud "ammendava" vastuse eest hr. Leits

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #1152
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Algselt postitas Jubin Vaata postitust
                          Küsimus ESTPatrickule:: Kas sa olid täis kui sa seda intervjud tegid?
                          Kas see on mingi konksuga küsimus?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1153
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Algselt postitas Jubin Vaata postitust
                            Tänud "ammendava" vastuse eest hr. Leits
                            ma r22gin nii, nagu asjad on

                            Comment

                            • isenseven
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 598

                              #1154
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Algselt postitas Jubin Vaata postitust
                              Küsimus ESTPatrickule:: Kas sa olid täis kui sa seda intervjud tegid?
                              Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                              tunnistan ausalt, olin mõne siidri enne seda intervjuud teinud ja mõned vastused olid õhust võetud. mingit altkäemaksu ma ei andnud.
                              .... :)

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #1155
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Ülemisel pildil joob Priit stardikätt ilusaks.

                                Comment

                                Working...