Re: Mis eestlastel viga on?
Lagi teema :D.
http://forumserver.twoplustwo.com/62...escort-871292/
Ei ole,aga ma kujutan ette kui teeks siis sõimatakse :D
Mitte niivõrd enda kohta see värk,aga ma mõtlen üleüldiselt,et kuidagi ülekohtuselt ja mõtlematta tühjakohapealt ilgutakse.
Algselt postitas EGERT
Vaata postitust
http://forumserver.twoplustwo.com/62...escort-871292/
Ei ole,aga ma kujutan ette kui teeks siis sõimatakse :D
Mitte niivõrd enda kohta see värk,aga ma mõtlen üleüldiselt,et kuidagi ülekohtuselt ja mõtlematta tühjakohapealt ilgutakse.


Comment