Mis eestlastel viga on?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1

    Mis eestlastel viga on?

    Ei teagi kuidas oma mõtet nüüd väljendada.
    Mõtlen nagu foorumites suhtlemist jms eesti foorumid vs ntx 2+2.
    Foorum on muidu awesome jne,aga ei tunne kuidagi eriti vabalt ennast näiteks võrreldes 2+2-ga.
    Kas asi on privaatsuses ja selles,et keegi ei tea kes sa oled vms või ma ei kujuta ette.
    No näiteks tuleb mingi suhtlemis ja pulli tegemis vajadus peale lähen BBV4L teen mingi täiesti siukse piinliku teema elust enesest ja seal visatakse selle peale nalja antakse nõu jne,keegi ei tule sind ravima ja agroma jutu peale.
    Ma olen 2+2 ikka siukseid topicuid teinud teinud oma muredest/küsimustest ja niisama seiklustest ja mindseti mõttetest,et ma kujutan ette kui kuhugi eesti foorumisse oleks taoliseid teemasid teinud siis oleks kohe ära ravitud,et fucking retard jne,mis sul viga on ja käi pu*si pi*der jne...
    No võtame ntx decent turna hai ja kuldsete postituste tegija Bond18 2+2-st.Mees on BBV4L regular ja teeb pidevalt naisteteemade kohta mingeid postitusi jne,kõik on ok.
    Eestis teeks siukse postituse siis saadetakse perse ja öeldakse,et ainult arvutipeded kes ise naist ei saa kuidagi kätte loevad siukest paska.Aga noh kui konkreetselt Bond18 poste kommenteerida siis on need puhas kuld ikka.
    Pohhuilt tehakse siukseid topicuid kus midagi nilbet on korraldatud või kasvõi mingi litsi story ja visatakse nalja jne,keegi ei tule sind ravima.
    Samamoodi BBV-s kus on kõige sickimad trollid koos üldse võetakse asja vabalt,aga kui eestis keegi midagi vähekenegi valesti ütleb või teisega vaidleb on vend kohe f tard.
    For example.BBV4L siuke topic kus tüüp quitis oma töö ära ja hakkas mees hooraks,see üks paremaid topicuid üldse seal ja 5stari.Mis kuradi ravi ma saaksin siin kui ma mainiksin,et ma olen 40a naisele seksuaalteenust osutanud?
    Nii palju on mingeid ülbeid arrogant inimenesi lihtsalt,kas kuidagi sõbralikumalt ei saa.

    Lol,lambist sõitis katus ära.
    PS:Pole pilves. ;D
    Last edited by qbj0hn; 21.12.10, 15:30.
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: Mis eestlastel viga on?

    Erinevus rikastab.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #3
      Re: Mis eestlastel viga on?

      Mida muud ühelt orjalt ikka loota ?

      Comment

      • oohoh
        Grinder
        • Oct 2009
        • 547

        #4
        Re: Mis eestlastel viga on?

        Hit & Runnimise võiks ka kaasmaalaste vastu ära lõpetada :)

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #5
          Re: Mis eestlastel viga on?

          No mina olen igati viisakas olnud alati.

          Comment

          • bubba
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 434

            #6
            Re: Mis eestlastel viga on?

            E: nvm leidsin juba.
            Last edited by bubba; 21.12.10, 17:39.

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #7
              Re: Mis eestlastel viga on?

              BBV-s on just tavaliselt esimesed 25 posti stiilis gtfo ja time2commit suicide. Pole veel näinud eesti foorumis midagi sellist (v.a siis kui Sass postitab).

              Comment

              • EGERT
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1042

                #8
                Re: Mis eestlastel viga on?

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                BBV4L siuke topic kus tüüp quitis oma töö ära ja hakkas mees hooraks,see üks paremaid topicuid üldse seal ja 5stari.Mis kuradi ravi ma saaksin siin kui ma mainiksin,et ma olen 40a naisele seksuaalteenust osutanud?
                Link or GTFO obv

                Tegelt on eestlased sõbralik ja tore rahvas. Meenub mulle lugu kus üks väliseestlane koos kohalikuga üritas läbi mingi rullnoka bemmi poolt kinnisõidetud kõnnitee end läbi ukerdada. Tegevuse käigus mainiti "Eestlashed on nii phahathahtlikhud inimhesed", mille peale selja taga kõndiv vanem naisterahvas karjus "mine ära kui ei meeldi kurat"...

                Aga see on vb just peas kinni, oled sa teinud mõne teema ja on sind tardiks sõimatud siin? :)

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: Mis eestlastel viga on?

                  Eestlased on joodik rahvas. ja vaene.
                  ja obv kõik muud sellega kaasnevad hädad :D

                  Comment

                  • EGERT
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1042

                    #10
                    Re: Mis eestlastel viga on?

                    stress, pidev stress

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #11
                      Re: Mis eestlastel viga on?

                      eestlased on kadedad inimesed. teinekord tuttavadki muutuvad munnideks kui kuulevad sellest kuidas peol mitme naisega miskit juhtus vms. võ oled ntx klubis, sebid, lähed kaasa kellegagi ja pärast kuuled igast sitta.

                      kadeduseuss on lihtsalt jube, ollakse väiklased ja madalalaubalised. veebikeskonnas on kadunud igasugune viisakus, eriti kergelt öeldakse teisele inimesele sitasti, kritiseeritakse, mõnitatakse.
                      suht haiglane teema, umbes sama kui vaadata delfist mingi suveürituse pilte ja vaadata kuidas inimesed kommenteerivad, et issand kui jube kleit ja pekk paistab kõik välja ja oleks ma selline lehm siis ma toast väljas ei käikski jne.

                      ei saa öelda, et see on mingi veebikesonna teema vaid tegu on tõesti ühiskonna suhtumisega vms.

                      kahju aga nii on ja jääb.

                      //samas eks nägemus oleneb suuresti mu kogemustest ja tuttavatest ka.
                      Last edited by con; 21.12.10, 18:31.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #12
                        Re: Mis eestlastel viga on?

                        See on meie NOKIA.

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #13
                          Re: Mis eestlastel viga on?

                          Ma pakuks välja, et kommuun väiksem ja enamus aktiivseid postitajaid on ka IRL kohtunud või mõnel muul viisil suhtluses olnud. Siis ongi selline olukord, et privaatsetel teemadel ei kiputa tõsiselt rääkima - Eesti väike, jutud levivad jne. Suuremas kommuunis aga enamus omavahel üsna võõrad, ei kohtu kunagi ja tõenäoliselt ei sattu isegi samasse linna kunagi. Nii saavadki vabamalt kõigest rääkida, ilma, et kardaks, et homme juba sõbrad või lähedased teaks, mis paska järjekordselt segi peaga korda saatsid näiteks.

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #14
                            Re: Mis eestlastel viga on?

                            Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            nõustun 100%

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Mis eestlastel viga on?

                              Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                              Ma pakuks välja, et kommuun väiksem ja enamus aktiivseid postitajaid on ka IRL kohtunud või mõnel muul viisil suhtluses olnud. Siis ongi selline olukord, et privaatsetel teemadel ei kiputa tõsiselt rääkima - Eesti väike, jutud levivad jne. Suuremas kommuunis aga enamus omavahel üsna võõrad, ei kohtu kunagi ja tõenäoliselt ei sattu isegi samasse linna kunagi. Nii saavadki vabamalt kõigest rääkida, ilma, et kardaks, et homme juba sõbrad või lähedased teaks, mis paska järjekordselt segi peaga korda saatsid näiteks.
                              Täpselt.

                              Mis mind ennast kõige rohkem häirib on, et eestlased ilguvad teist typode ja kirjavigade pärast. 2p2-s panen vigast inglise keelt ja mitte keegi ei kobise kunagi ühe sõna.

                              Comment

                              Working...