Mis eestlastel viga on?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #16
    Re: Mis eestlastel viga on?

    Algselt postitas EGERT Vaata postitust
    Link or GTFO obv


    Aga see on vb just peas kinni, oled sa teinud mõne teema ja on sind tardiks sõimatud siin? :)
    Lagi teema :D.
    http://forumserver.twoplustwo.com/62...escort-871292/

    Ei ole,aga ma kujutan ette kui teeks siis sõimatakse :D
    Mitte niivõrd enda kohta see värk,aga ma mõtlen üleüldiselt,et kuidagi ülekohtuselt ja mõtlematta tühjakohapealt ilgutakse.
    Last edited by qbj0hn; 21.12.10, 19:06.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #17
      Re: Mis eestlastel viga on?

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Mis mind ennast kõige rohkem häirib on, et eestlased ilguvad teist typode ja kirjavigade pärast. 2p2-s panen vigast inglise keelt ja mitte keegi ei kobise kunagi ühe sõna.
      See on veidi tobe jah. Samas sa 2p2-s vähemalt püüad õigsti kirjutada, aga siin foorumis on näha, et osad tüübid ei suuda isegi ühte punkti lause lõppu panna.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #18
        Re: Mis eestlastel viga on?

        Emakeeles võiks ju ikka osata kirjutada. Näpukaid juhtub trükkides kõigil, aga mõni mees lihtsalt ei teagi kuidas õigesti kirjutada. Või ta lihtsalt ei vaevu korrektselt kirjutama, mis näitab lugupidamatust teiste foorumikasutajate suhtes.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #19
          Re: Mis eestlastel viga on?

          1x kui mingi A4 jutu kirjutasin siis üks vend pani mulle,et "I turned my monitor off half away reading it and needed to take candlelit bath"
          Aga see oli rohkem nali :D:D

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #20
            Re: Mis eestlastel viga on?

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Lagi teema :D.
            http://forumserver.twoplustwo.com/62...escort-871292/

            Ei ole,aga ma kujutan ette kui teeks siis sõimatakse :D
            Mitte niivõrd enda kohta see värk,aga ma mõtlen üleüldiselt,et kuidagi ülekohtuselt ja mõtlematta tühjakohapealt ilgutakse.
            Hahaha, epic. Kuskil jäi see pooteri värk silma, aga ma eeldasin, et see on mingi "vaimustav" Thai Ladyboy thread ja ei uurinud lähemalt. Ideaalse ajastusega ka igavuse peletamiseks, ty sir.

            Ja kirjavigade kohta ütleksin seda, et kui on ikka grammatiline eksimus, mitte typo, siis võiks seda võtta kui võimalust end arendada/parandada, mitte solvuda, et nokitakse.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #21
              Re: Mis eestlastel viga on?

              Ma sain siin foorumis selgeks kuidas "üldse" kirjutatakse vähemalt.
              Eluaeg tugeva T-ga seda kirjutanud nii palju kui mäletan :D

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #22
                Re: Mis eestlastel viga on?

                Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                BBV-s on just tavaliselt esimesed 25 posti stiilis gtfo ja time2commit suicide. Pole veel näinud eesti foorumis midagi sellist (v.a siis kui Sass postitab).
                lõuksi tahad saada v? ma olen kyll kusine vend aga sulle annaks kyll 2ra

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #23
                  Re: Mis eestlastel viga on?

                  Kõik teavad kõiki siin foorumis, 2+2 sa ei tea pmst mitte kedagi.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: Mis eestlastel viga on?

                    Algselt postitas Sass Vaata postitust
                    lõuksi tahad saada v? ma olen kyll kusine vend aga sulle annaks kyll 2ra
                    Ok nüüd aitas ja see oli viimane piisk. Sass on "ajutiselt" teadmata ajaks foorumist bännitud ja tõstatan adminnide foorumis üles teema ning arutame, kas ta kunagi siia teretulnud veel on. Kaua võib ja ma ei saa aru, mis sassil (eestlasel) viga on?

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #25
                      Re: Mis eestlastel viga on?

                      Lõpuks ometi!

                      Comment

                      • MrRiver
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 735

                        #26
                        Re: Mis eestlastel viga on?

                        :(

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #27
                          Re: Mis eestlastel viga on?

                          Hääletasin küll Sassi väljaviskamise vastu aga seekord kiidan heaks.

                          Teemase kah:

                          Eile sain 2+2 foorumis oma käe kohta nõu küsides (küsimus puudutas konkreetselt riverit, et ma flopi küsitavalt mängisin ja turni pekki keerasin, teadsin ja märkisin isegi) esimesena vastuseks sellise mitte kuidagi mind edasi aitava trollimise:

                          Bad raise pre, bad check flop, bad call turn, bad bet river, followed by probably a bad fold.

                          []xpert play.

                          Esimene mõte oli, et eestlane, rsk :)

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #28
                            Re: Mis eestlastel viga on?

                            Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                            BBV-s on just tavaliselt esimesed 25 posti stiilis gtfo ja time2commit suicide. Pole veel näinud eesti foorumis midagi sellist (v.a siis kui Sass postitab).
                            Yea,aga need on nõmedad memed lihtsalt postikogujate poolt minuarust.

                            Comment

                            • EGERT
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1042

                              #29
                              Re: Mis eestlastel viga on?

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Ok nüüd aitas ja see oli viimane piisk. Sass on "ajutiselt" teadmata ajaks foorumist bännitud ja tõstatan adminnide foorumis üles teema ning arutame, kas ta kunagi siia teretulnud veel on. Kaua võib ja ma ei saa aru, mis sassil (eestlasel) viga on?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #30
                                Re: Mis eestlastel viga on?

                                Algselt postitas Nozzu;293791

                                Eile sain 2+2 foorumis oma käe kohta nõu küsides (küsimus puudutas konkreetselt riverit, et ma flopi küsitavalt mängisin ja turni pekki keerasin, teadsin ja märkisin isegi) esimesena vastuseks sellise mitte kuidagi mind edasi aitava trollimise:

                                Bad raise pre, bad check flop, bad call turn, bad bet river, followed by probably a bad fold.

                                [
                                xpert play.

                                Esimene mõte oli, et eestlane, rsk :)
                                Ma streteegia foorumis küll kordagi siukest toodangut pole kohanud.
                                Kui sa just BBV-se seda ei postitanud kuna seal on rule,et no start in bbv.

                                Comment

                                Working...