Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Minule ka meeldib, et nüüd on uutes postitustes peamiselt strateegia ja pokkerissepuutuv ning offtopicut on üksikud.
Jah, blogid pole nii aktiivsed ja mahukad kui olid seda päevikud, aga võib-olla see polegi paha?
mis puutub PN foorumisse, siis minul on sellest ükstapuha, käin väga juhuslikult seal, PP on ainuke kodumaine pokkerisait minu jaoks
Minule ka meeldib, et nüüd on uutes postitustes peamiselt strateegia ja pokkerissepuutuv ning offtopicut on üksikud.
Jah, blogid pole nii aktiivsed ja mahukad kui olid seda päevikud, aga võib-olla see polegi paha?
mis puutub PN foorumisse, siis minul on sellest ükstapuha, käin väga juhuslikult seal, PP on ainuke kodumaine pokkerisait minu jaoks
Comment