*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #1666
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    ärme nüüd jälle sellega pihta hakka...
    Last edited by lenC; 22.12.10, 13:34. Põhjus: lihasöömise kohta

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #1667
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      Kuulasin eile Tommy Angelo "Eightfold path to poker enlightenment'i", ja ka seal käsitleti analoogset teemat nagu siingi juttu on - emotsioonide teadvustamine, mõtteviisid, kuidas õnnelikku elu elada jne. Arvan, et kuldne kesktee selles osas on vast optimaalseim variant, selles suhtes et see on ju õige, et näiteks ei saa inimesele ülevalt alla vaadata, kui ta ei sõida nii uhke autoga kui sa ise, kuid samas saab elu läbi aetud ka meditatsioonita (vms).
      Aga sellest ei ole ma aru saanud täpselt, et kuidas inimest ikkagi mõjutab see taimetoitlaseks olemine jm?

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #1668
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
        Ma olen üldiselt loobunud seletada kapitalistidele/materjalistidele muid elutõdesi ja arusaamu. See, et sina ei mõista ja ei taha mõista inimeste mõttemaailma, kelle eesmärgiks ei ole võimalikult palju mammonat kokku ajada, on puhtalt sinu enda kitsa silmaringi tulemus.


        Tigranole soovin edu!
        Mina ei saa aru sellest, miks see materialism teile nii kuradi negatiivne on. Miks ei saa eksisteerida õnn koos materialistlikku maailmavaatega? Raha liigutab maailma. Raha ongi kõige tähtsam pere ja sõprade kõrval. Ilma rahata poleks sul neid sõpru ja seda pere. Ja sellega sa ilmselt ei nõustu ja siit algabki juba meie siis nö nii suur erinevus. Aga see kui sa sellega ei nõustu, näitabki "spiritualisti" kaugust realismist. Ma olen siin foorumis varem seletanud ja võin uuesti seletada, kui keegi veel ei saa aru, et raha eest saab kõike ja ilma rahata ei eksisteeriks minu, sinu ja Tigrano pere ja sõpru.

        Elades selles maailmas, selles ajas ja proovida pürgida sinna poole kus "kõik materiaalsed väärtused kaotavad järjest rohkem tähtsust" on puhta lollus ja silmakirjalikkus, juhul kui sa ei ela paljalt keset loodust kuskil oma hõimuga.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #1669
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
          eeee... kudamoodi see lihasöömine nii hirmus paha on? Inimene saab lihast loomselt valku, see on vajalik, kui tahad tugev ja vormis olla. Või on sul midagi loomade tapmise vastu, midagi "Earthlingsi" laadset?
          Jah ei tapmist ei poolda, kui sa just mõne looma kehas pole, kes on kiskja jne, sest neile on see ette nähtud, mitte meile. Meil on piisavalt kõike, et saada söönuks teravilja, puuvilja, juurivilja, piimatooted jne, miks peaks kedagi tapma, et sul kõht täis oleks, lihsalt oma meeleliste naudingute jaoks tapad, kui saaksid rahulikult ilma. Ainuke olukord kus pooldan ja siis on ka lubatud, kui pole väljapääsu ja su elu on ohus jne.

          Oled see, mida sa sööd ja tapetud loomade söömine kindlasti kohe head karmat ei anna, isegi, kui toidu valmistab halb inimene, siis seda ei ole soovitatav süüa, või sul on halb tuju ei oleks hea süüa teha, sest sa sööd endale kõik selle sisse.

          Selleks on piim ja tema saadused, kus kõik need vajalikud valgud jne olemas, milleks meil lehm siis on, lehm oma piima ise ei joo ju?

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #1670
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            Minu teada on jahindus üsna oluline, et loomade arvukust reguleerida, ehk loodus ise ei pruugi alati kuigi head tööd teha, näiteks huntide arv ühes metsas tõuseb, tapavad kogu saagi ära, siis hakkavad ise nälga surema jne. Niimoodi võivad ju loomad long-term palju rohkem kannatada.

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #1671
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              Aga mis siis saab kui kitsele autoga otsa sõidad talvel? Või sa nüüd enam ei sõida üldse autoga kah? Kuidas maailmas üldse ringi liikumien toimub, sellise maailmavaatega.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #1672
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                Mina ei saa aru sellest, miks see materialism teile nii kuradi negatiivne on. Miks ei saa eksisteerida õnn koos materialistlikku maailmavaatega? Raha liigutab maailma. Raha ongi kõige tähtsam pere ja sõprade kõrval. Ilma rahata poleks sul neid sõpru ja seda pere. Ja sellega sa ilmselt ei nõustu ja siit algabki juba meie siis nö nii suur erinevus. Aga see kui sa sellega ei nõustu, näitabki "spiritualisti" kaugust realismist. Ma olen siin foorumis varem seletanud ja võin uuesti seletada, kui keegi veel ei saa aru, et raha eest saab kõike ja ilma rahata ei eksisteeriks minu, sinu ja Tigrano pere ja sõpru.

                Elades selles maailmas, selles ajas ja proovida pürgida sinna poole kus "kõik materiaalsed väärtused kaotavad järjest rohkem tähtsust" on puhta lollus ja silmakirjalikkus, juhul kui sa ei ela paljalt keset loodust kuskil oma hõimuga.
                Sellepärast, et sa ei saa kunagi õnnelikuks mateerias, sest see on ajutine ja häviv, sul on raha varsti ei ole, sul on sõber varsti ei ole, sul on vanemad varasti on nad surnud, sa saad rikkaks sul tekib mingi haigus ja jälle jama, saad aru õnne ei tule, mida sa tegelikult tahad, seda ei tule kunagi, miks sa paned siis niipalju rõhku kõigele.

                Teine asi väidad, et sõpru ei sa sul pole raha jne, sa ei saa toita peret, näed sul on kartused, ihad, kired, pead lõpmatuseni rügama, kartes et sul äkki pole raha enam, pruut jätab maha jne, sa oled sellest mateeriast nii sõltuvuses ja sa oled mateeria ori, sa oled pruudi ori, sa oled bossu ori, panga ori jne, oma mõtetes, kuigi tegelikult saab ka teisiti, kus samuti on sul sõbrad, raha ja elad tarka elu, ilma, et sa peaks olema kõige selle mateeria lõputute ihade ori.

                Aga ma saan sust aru ja ma olen sinu poolt ja kasvõi võin olla sinu sõber, sest tean kuidas mateeria sind mõjutab.

                Saad poindist aru, vedad tähendavadki õpetust, kuidas sa ei oleks ori, kasvõi naise ori jne :)

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #1673
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  Minu teada on jahindus üsna oluline, et loomade arvukust reguleerida, ehk loodus ise ei pruugi alati kuigi head tööd teha, näiteks huntide arv ühes metsas tõuseb, tapavad kogu saagi ära, siis hakkavad ise nälga surema jne. Niimoodi võivad ju loomad long-term palju rohkem kannatada.
                  Loodus kontrollib kõike, seda näeme igapäev, me ei suuda ise loodust kontrollida, me ei saa päikesetõus peatada, ega lumetormi ära hoida, kõik kontrollib ennast ise pole vaja muretseda, selline on loodus seadus.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1674
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                    Kui filosoofial põhineda, siis see ei ole 5000 aastat vanad teadmised vaid 3 888 000 aastat vanad teadmised aga see on deep :)
                    Proof?

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1675
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                      Loodus kontrollib kõike, seda näeme igapäev, me ei suuda ise loodust kontrollida, me ei saa päikesetõus peatada, ega lumetormi ära hoida, kõik kontrollib ennast ise pole vaja muretseda, selline on loodus seadus.
                      here you are wrong.. saab küll juba ka ilma mõjutada ja muuta.. ja mida enam tehnoloogiad arenevad seda rohkem me mõjutada saame..

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #1676
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                        Aga mis siis saab kui kitsele autoga otsa sõidad talvel? Või sa nüüd enam ei sõida üldse autoga kah? Kuidas maailmas üldse ringi liikumien toimub, sellise maailmavaatega.
                        Sellesmõttes on täiesti ükskõik, muidugi kahju on, aga kui mu amet oleks ka sõjamees, siis võiks kasvõi kõri läbi lõigata, sa ei tee pattu, sest see on mu kohustus, isegi kui mu kohustus on tappa ja ma ei täida seda oleks hirmsam vot selline on filosoofia.

                        Kits jäi alla, järelikult oli ette nähtud.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1677
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          here you are wrong.. saab küll juba ka ilma mõjutada ja muuta.. ja mida enam tehnoloogiad arenevad seda rohkem me mõjutada saame..
                          Edu sulle siis, saad loodusele vastu :)

                          Edit: ükski teadlane ei suuda isegi vihma teha või liivatera luua, lilleõit jne, sa saad teadusega loodusele vastu.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #1678
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            Uus eestikeelne pokkeriraamat ilmus, esikaanel tüüpilised online-grinderid
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #1679
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              Algselt postitas miksnii Vaata postitust
                              Minu arust on uus foorum tunduvalt parem. Ennem oli suht raske päevikute vahel askeldada, millest enamus koosnesid
                              bad beat storydest ja suurt kasu midagi. Mõned pärlis oli ka loomulikult vahel. Neile kelle väga päevikut on vaja pidada saavad seda praegugi teha, ja minu arust on praeguseid päevikuid palju lihtsam ja mugavam lugeda.
                              Praegu on minu arust starteegia jms ikka natukene paremaks läinud, isegi hakanud rohkem lugema ja oskuste piires vastuseid andma, mida ennem oli ikka üpris vähe.
                              lõpuks keegi kes sama moodi arvab

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              here you are wrong.. saab küll juba ka ilma mõjutada ja muuta.. ja mida enam tehnoloogiad arenevad seda rohkem me mõjutada saame..
                              tõsiselt mõtled või leveldad?
                              Last edited by rohelinekonn; 22.12.10, 13:59.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #1680
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Proof?
                                Teadlased vist väidavad seda suure paugu tekkimise ajaks umbes aga see teisejärguline.

                                Loe vedasi, hakka järgima põhimõtteid ja siis tuleb proof, mina seda proofi näinud pole, ma nii algeja vaja kõvasti tööd teha :)

                                Comment

                                Working...