Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Starsist enne litsentsi saamist saadud tulud ei kuulu maksustamisele? Asub samas majandustsoonis FTPga afaik.
Starsist enne litsentsi saamist saadud tulud ei kuulu maksustamisele? Asub samas majandustsoonis FTPga afaik.
Comment