*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #1216
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Starsist enne litsentsi saamist saadud tulud ei kuulu maksustamisele? Asub samas majandustsoonis FTPga afaik.

    Comment

    • $$$
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1072

      #1217
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Oota ma ei saa nüüd aru milles seda ETPF-i süüdistatakse? Kas nemad tegid ettepaneku, et hakake maksustama neid tube millel Euroopas litsentsi pole?

      Ma saan ikka asjast nii aru, et nad tegid kindlaks halli ala - milliseid tubasid maksustatakse ja milliseid mitte. See on nt. Skandinaavias ka täiesti standard, et väljaspool EU-d asuvaid tubasid maksustatakse ja teisi mitte - Soomes nt täpselt selline süsteem, Rootsis üldse mingi täiesti ajuvaba, et pead maksma iga võidetud poti pealt makse vms.

      Minu 8 'st toast siis tulevikus hakatakse 2 maksustama kui ma õigesti aru saan - FullTilt ja UltimateBet. Maksuvabad obviously PokerStars, Olympic Online ja Triobet ning EU litsentsiga toad PartyPoker, 888 Poker, TowerGaming (OnGame).
      Full Tilt Poker is licensed by the Kahnawake Gaming Commission and in the United Kingdom by the Alderney Gambling Control Commission

      EU?

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #1218
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
        Neli tõsiseltvõetavat majandusteadlast (MIT, Carnegie Melloni ja Chicago ülikoolidest) viisid läbi eksperimendi Indias. 87 inimest jagati kolme gruppi ning paluti neil mängida erinevaid mänge – visata palliga täpsust, lahendada puslesid, jätte meelde numbreid jne. Esimesele grupile lubati lahenduse eest 4 ruupiat (u 6 krooni ehk päevapalk seal piirkonnas), teise grupile 40 ruupiat (u kahe nädala palk) ning kolmandale grupile 400 ruupiat (ligi 5 kuu palk). Ja tulemused? Keskmise grupi inimese ei teinud oluliselt paremat tulemust esimesest grupist. Ja kolmas grupp? Seal olid tulemused kõige viletsamad. Kaheksal juhul üheksast said kõrgemat boonust lubatud inimesed kõige kehvemad tulemused, ütlesid teadlased.

        kallim != parem alati. Võib leida ka väga noobli lõikuskoha väiksema raha eest.
        Loogikat ikka tabad ? Esimene grupp lasi nagu muidu, ehk lõdva randmega. Teine grupp juba püüdis täiega aga liigne püüdlus parima tulemuse nimel võrdub keskmise tulemusega. Kolmas grupp aga kaotas täiega sideme reaalsustaju ja võimaliku $ vahel, seega pidid nad obv. kõige rohkem failima. Vahet ei ole, kas inimene elab Indias või Monacos, ahnus mõjutab teda samamoodi.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1219
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Full Tilt Poker is licensed by the Kahnawake Gaming Commission and in the United Kingdom by the Alderney Gambling Control Commission

          EU?
          Nope, ma ei ole uurinud miks, aga mul sõber soomlane ja tema teab väga täpselt.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1220
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            Algselt postitas ment52 Vaata postitust
            Starsist enne litsentsi saamist saadud tulud ei kuulu maksustamisele? Asub samas majandustsoonis FTPga afaik.
            Tollal olid seadused jube hägused ala hasartmänguvõidu pealt ei pea tulu maksma. Sellest aastast on konkreetne seadus - mängid toas, kus ei ole litsentsi maksad makse, kui mängid litsentiga toas ei maksa makse. Enam vaielda ei ole midagi.

            Comment

            • HU grinder
              Vana Tegija
              • Feb 2010
              • 1002

              #1221
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Vahet ei ole, kas inimene elab Indias või Monacos, ahnus mõjutab teda samamoodi.
              Kas ma mitte sellele ei vihjanud?

              Comment

              • MM
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 129

                #1222
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                Algselt postitas kuco Vaata postitust
                Well, depends.
                Kas sa lähed Egoisti sööma selleks, et kõhtu täita või emotsiooni saama?

                Kõrini nendest 75 eeki lõikus mutikestest. Kammivad nii, et pool peanahka tuleb kaasa. Pidevalt on eest nagu nagu oleksid valmis sind habemeajamisnoaga kõri läbi tõmbama. Raadio Elmar karjub salongis ja oh jumal kui esimest korda mu juukseid näevad. "Nii paksud juuksed! Kõik naised on vist kadedad? Nii noor mees ja juuksed hallid juba!" fck that!

                Istud valges ja mõnusas salongis. Muusikaks on üldiselt viisakas house või luquid dnb. Pea pesemine on standard, jne.
                Eks maitse üle ei vaielda vaid kakeldakse :D
                ja nii on!
                sai ka pügamissalongis käidud varem aga lõpuks iga jumala kord lahkusin hüdrotildiga ja vandusin, et tagasi sinna ei lähe.
                Solon+ ftw
                ainuke jama jah, et ca 250.- tuleb letti käia

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #1223
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Tollal olid seadused jube hägused ala hasartmänguvõidu pealt ei pea tulu maksma. Sellest aastast on konkreetne seadus - mängid toas, kus ei ole litsentsi maksad makse, kui mängid litsentiga toas ei maksa makse. Enam vaielda ei ole midagi.
                  stars sai litsentsi ju alles mõned kuud tagasi. mis saab augustikuistest tuludest?

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1224
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Tollal olid seadused jube hägused ala hasartmänguvõidu pealt ei pea tulu maksma. Sellest aastast on konkreetne seadus - mängid toas, kus ei ole litsentsi maksad makse, kui mängid litsentiga toas ei maksa makse. Enam vaielda ei ole midagi.
                    Seega EMTA-l tasub loota PP foorumi käivitaja ja eestvedaja eeskujule ehk FTP aliase ranka666 eeskujule. 2010 sissemaksete-väljamaksete pealt peaks EMTA norm tulumaksu saama ?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1225
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                      stars sai litsentsi ju alles mõned kuud tagasi. mis saab augustikuistest tuludest?
                      Kui cashisid välja 1. jaanuar kuni enne litsentsi saamist - võivad tekkida jamad. Kui aga pärast litsentsi saamist siis nagu ma olen aru saanud on raha automaatselt puhas.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1226
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Seega EMTA-l tasub loota PP foorumi käivitaja ja eestvedaja eeskujule ehk FTP aliase ranka666 eeskujule. 2010 sissemaksete-väljamaksete pealt peaks EMTA norm tulumaksu saama ?
                        Ei saanud aru, mis sa öelda tahtsid.

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #1227
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          Ok ma vb reageerisin natuke teravalt, aga ei ole harjunud rankat tegema postitusi stiilis: "Nii FTP gurud, homme põmst maksuamet lööb teil ukse maha ja nõuab viimse kui sendi enda kätte ja selle vastu kuidagi ei saa!" Mitte konkreetsete postituste sisu, aga just kuidagi suhtumine mõjus eriti häirivalt. Need inimesed, kes seda foorumit loevad, ei saa mitte mingit kasu ega teadmist sellistest postitustest. Eriti veel kuna ranka ise mängib ka FTP-s. Normaalne infovoog oleks midagi sellist: "Maksuamet hakkab kontrollima mitte EU-s maksustatud tubasid. a) Kuna ise mängin ka FTP-s, siis mina deklareerin kõik omad hasartmaksust saadud tulud, maksan makse ja mul midagi karta pole, kes seda stiili ei harrasta, olge ettevaatlikud väljakannetega. b) Ma ise, ega põmst üksi teine pokkerimängja, hasartmängust saadud tulusid ei deklareeri, aga on teatud võimalused viilimiseks..." vmt.

                          Aga lihtsalt tulla ja öelda, et nüüd ongi nii, et kõik, kes märkimisväärseid rahasid liigutavad, teiega on jokk, mõjub kuidagi mõttetult negatiivselt ja põhjustab lihtsalt lehekülgede kaupa hala ja pabinat, mitte reaalset vestlust.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1228
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            Ma ei tulnud siia ütlema, et nüüd on jokk ja perses vaid ma tulin edastama infot, mis mul on. Pidu ja pillerkaar kestab low limit grinderitele edasi aga kui kellegil peaks juhtuma miski suur hitt siis oleks hea teada, et päris tuimalt milkusid välja kantida ei tasuks või vähemalt teada riske. Teiselpoolt ma tõin ju just häid uudiseid, et toad millel on EU litsents (miskdi partyd, ongamed jne) siis nende puhul saab maksude maksmine on väga vaieldav teema.

                            ETPF peaks miski aeg avaldama täpsema info.

                            EDIT: ja tulusid deklareerida on ju lolbad. maksad 21% peale, mis teeb pm. FTP rakebackisk 6%. OO diil on ka parem.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #1229
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              75 eeki lõikus mutikesed teevad reeglina oma tööd sama hästi või paremini, kui 300+ eeki beibed. Eks inimestele ikka meeldib pugemise eest extra maksta aga 4x kõrgem hind on juba liigne egotripp.

                              Ma tõesti arvan, et kui mul oleks mat. võimalus kasvõi 4x päevas Egoistis süüa valiks ma pigem siiski söömisnaudingu vs. max. arve ja teenindusnaudingu.

                              siinkohal ei saa sinuga nõustuda.
                              olen isegi palju käinud 75.- lõikuses, aga nad ei lõika paremini. nad lõikavad nii nagu lõigati 20a tagasi. erinevatest tehnikatest, nurga all otsade lõikamisest, hõrendamisest jne ei tea nad kunagi midagi.
                              need beibed ikka teavad trende, oskavad oma tööd hästi, on tihti head suhtlejad(mitte ei ole vait või ei räägi ilmast ja kui kallis kõik on). Kasutatakse kvaliteetseid tooteid ja tehnikat ning ruumid on puhkad,uued,meeldivad(mitte nurgapealne kelder), mis kõik teebki teenuse hinna kalliks. seega arutuks ülemaksmiseks ei saa seda päris pidada.
                              kokkuvõttes on rahulolu tulemusest(mitte lihtsalt "käib küll") ja sa oled protsessi nautinud.
                              juuksuris käiakse ju nii harva(kord 1-1,5 kuu jooksul keskmiselt), et seda lisa 100-150.- ei tunneta nüüd küll keegi.

                              Comment

                              • ment52
                                Politseidokumendiga kusjuures!
                                • Oct 2008
                                • 1270

                                #1230
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                                siinkohal ei saa sinuga nõustuda.
                                olen isegi palju käinud 75.- lõikuses, aga nad ei lõika paremini. nad lõikavad nii nagu lõigati 20a tagasi. erinevatest tehnikatest, nurga all otsade lõikamisest, hõrendamisest jne ei tea nad kunagi midagi.
                                mind huvitab miks sina midagi sellistest tehnikatest tead?

                                Comment

                                Working...