Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
C variant oleks vaata, et kõige parem. Päevikute osas ma kahtlen keegi väga meelt muudab, aga uue foorumi kujundusega jms on enamus rahul imo, ka ise.
C variant oleks vaata, et kõige parem. Päevikute osas ma kahtlen keegi väga meelt muudab, aga uue foorumi kujundusega jms on enamus rahul imo, ka ise.
Comment