*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #1051
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Rage on paha poiss! :)

    Selline küsimus kiirelt - andke oma keskmine ping www.neti.ee-le.

    Selleks Start->Run ja kirjutage sinna "cmd". Avanevas mustaks aknas kirjutage ping -t www.neti.ee. Laske miski minut aeg pingida ning siis vajutage klahve ctrl+c ja öelge, mis on Teil average. Naljakas, mul neti.ee 21ms. Vana kohas elades oli alla kümne, pärnus oli üldse 10ms.

    Pange juurde ka oma ISP - elion, starman, stv jne. Hakkan otsustama, kuhu uue neti võtan kui elionist loobun.

    ping www.neti.ee

    Ping statistics for 195.50.209.244:
    Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
    Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 6ms, Maximum = 7ms, Average = 6ms

    Elioni DigiTV Tartus

    Comment

    • Murdock
      Grinder
      • Jun 2010
      • 690

      #1052
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      Average = 26ms Elion Digitv

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #1053
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        Keegi joonestamisega vms igap2evaselt ei tegele? Oleks vaja mingit "ökomaja" plaani ja lõiget .. ala pohumahad, mingi palkmaja vmsd. . kui on kellelgi pm..
        Mul töökaaslane on selleala fanat. Võib kontakte vahetada kui huvi suurem

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #1054
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          On küll avatud.



          Täiesti lambikas võib olla. http://www.pokkeriprod.com on sample olemas ja ei ole üldse proffesionaalnegi. Seega täiesti suva. Võib mitu tükki olla ka, sest saan nad vahleduma panna. PokkeriProd.com enda logo peale ei ole vaja panna (selle panen ise) vaid on lihtsalt siis vaja temaatilist 950 x 150 tagatausta pilti. Parema arusaamise jaoks võin panna praegu foorumisse lambi headeri.
          Kui Sa viitsid.. siis homme proovin miskit plätserdada.

          Comment

          • Jack Jones
            Jube Noob
            • Aug 2009
            • 143

            #1055
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            Vaadates youtube kokkuvõtvat lehte aastast 2010, siis on seal ikka päris häid pärle, mida pole enne näinud - see klaveri improvisaator on ikka äge sell :)
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1056
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              huvid

              !.mulonjupohhuikuimasulleeimeeldi.! 7028 , $.vändra.gäng.bäng.$ 25 , (kool...bensiin...tikk...[pomm]) 8574 , *hoiduge_pohmellist_püsige joobes* 1282 , *jaholenvärdjas*jaolenselleyleveeluhkekah* 5045 , *kui.mina.ütlen.et.hoolin_siis.teen.seda!* 8221 , *no*oli*siis*oli*saa*üle*nooh* 6577 , *olen*selline*nagu*olen*ja*mind*ei*muuda*keegi* 9895 , .miks.sa.mu.huvisi.vahid.neeger.? 6892 , 100% lollakas 568 , 24/7 pexan segast 468 , adrenaliin 2638 , agavotminaarvanetsõbradonkõik[kl] 2844 , algusesmaeiteadnudmissaabkuivastuseinajooksen 5375 , alkomeeter.on.nullis.lollusmeeter sajaga.põhjas!:d 8993 , elu sakib 10 , facebook 715 , hardcore 575 , hardstyle 2665 , joomine 1923 , kanep 265 , kitsed 20 , magamine 5805 , mats 11 , mina ja normaalne....kindlasti mitte 4008 , mokatubakas 17 , msn 11945 , mul^on^naq^täiega^pohhui^mis^sa^minust ^arvad :* 7064 , muusika 32465 , naised 7174 , õlu 3307 , orkut 1679 , parem_rikkuda_oma_noorus_kui_jätta_see_kasutamata 7674 , peod 7306 , pidutsemine 1360 , poker 133 , rate 8068 , sexs 110 , sms 153 , sõbrad 26790 , suvi 25580 , tõelised_sõbrad_kes_ei_pane_näkku(l) 6388 , tre 76 , ütle.näkku.mitte.ära.räägi.seljataga 7606 , vändra 97 , viin 796 , [kesnaerabviimasenaeisaanudtõenäoliseltnaljastaru] 5766 , ^homsest^hakkan^korralikuks^huihakkangi.! 7980 , ³kui³kuskil³näed³siis³kallista³^ä³ 6294 , ™suudan•kõik•perse•keerata™ 1005

              Comment

              • JohnnyDolce
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2009
                • 454

                #1057
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                Vanus 11?

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1058
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  [YOUTUBE]ve0uMzhwXsI&NR[/YOUTUBE]

                  roflmao

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #1059
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    kuidas saada, et PT3 HUD-is et näitaks käte arve 192k, 10k jne. Mitte 192 124, 10328 jne

                    edit: no krt..tükk aega otsin, aga PT3 enda lehele ometi ei vaadanud... loll :D
                    Last edited by k2snakalle; 15.12.10, 01:42.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #1060
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      roflmao
                      Ma pakun, et ka hotcocacola saaks vaimukama videoga hakkama

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1061
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                        kuidas saada, et PT3 HUD-is et näitaks käte arve 192k, 10k jne. Mitte 192 124, 10328 jne

                        edit: no krt..tükk aega otsin, aga PT3 enda lehele ometi ei vaadanud... loll :D
                        kui cashgame siis http://www.pokertracker.com/reposito...atistic&id=134

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1062
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          need, kes ainult OTs elavad:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1063
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            LOL

                            Comment

                            • Timpz
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2029

                              #1064
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              tra phil hellmuth ikka täitsa cashgamefish, jube vaadata

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1065
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Kuule rage lõpeta see blogide spammamine ära. Kui üks post veel tuleb arhiivist siis saab terve su vaev deletetud. Mis kuradi vajadus sul on üleüldse sinna neid blogisid spammata? Kõik on ju kirjas su vanas teemas ja see TEEMA ei kao kuskile. Niikaua kui säilib meie andmebaas, niikaua on ka teema loetav. Panimaez?

                                Kui ma õhtuks norm põhjendust ei saa siis käib su blogide arhiivpostistele blogide sektsioonis rm -f. Lihtsalt haige.

                                EDIT: ei hakanud PM'i saatma vaid panin avalikult, et ka teised näeks ,et oleme probleemist teadlikud ja lõpetame selle pulli.

                                Ja kui aru ei saa siis lihtsalt kaob sul blogidesse postitamise õigus.

                                Comment

                                Working...