*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #796
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Player of the Year valimine algas PTR-is. Vaatasin, et keegi oli ment52 aka Luigi9887 hääletanud Midstakesi. Ise annan ka ta poolt hääle, aga võiks sõbralikult kokku leppida, et hääletame ta Low Hold'emisse, sest midstakes on suhteliselt võimatu võita (nanonoko ja muud loomad) ja seal ta tulemused ei ole nii impressive ka kui 200NL ehk low stakesis.

    Edit: ja üligei on, et Facebookiga niimoodi ühendama peab, aga f*ck, ment on seda väärt :)
    Ma panin mid-stakes, kuna low on ikkagi 100NL ja väiksem. Ment enamasti 200NL+ askeldab ju.

    EDIT: ja mis ajast 200NL on low stakes?

    Limidiid ju - 25NL väiksem = Micro. 50 ja 100 -> Low, 200-600 mid, 1000NL+ high

    Comment

    • soouni
      Grinder
      • Jul 2010
      • 771

      #797
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      tsaeukkaaaa

      tsau gooooooooose ,os teed

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #798
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        hääletatud

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #799
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          Algselt postitas minuraha Vaata postitust
          Ega keegi ei tea, kus selliseid asju Tallinnas müüakse, kui üldse müüakse?
          http://tinyurl.com/3a8aqhy
          http://sport.postimees.ee/?id=355817 :D

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #800
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            Lugesin Delfit ja mulle meenus ka aeg-ajalt siin esile kerkinud tiblade, sibulate, jane. teema. Kusjuures täitsa üllatav oli kommentaariumis sellist tulemust näha.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #801
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              Venelastel ongi läbi lähiajaloo mentaliteet VSJO NAŠE ehk kõik on meie, eraisikuna abi vajades töötab see meie heaks, aga riigina eksisteerides riigi kahjuks.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #802
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                Wtf, nägin täna unes et mängisin codecci vastu nl100 HU ja kaotasin 400bb poti kui preflop 5bet shovesin AKs ja ta callis J3o.
                Liiga palju pokkeriga tegelend vist viimasel ajal, et siuke unenägu tuli.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #803
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  Mis codeccil seljas oli?

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #804
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Mis codeccil seljas oli?
                    netis mängisin

                    Comment

                    • soouni
                      Grinder
                      • Jul 2010
                      • 771

                      #805
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      hahaha mass, kusjuures mul on ka seda olnud üksnädal nägin mingi kolm korda pokkerist und, ja nii sitaks kino juhtus seal noh. üks öö oli hiiter teine öö oli hullem downswing peagu et broke läinud ning kolmas kord oli ulme high stakes. see on see vast kui high stakes pokerit vaadaata ja pokkerist mõelda koguaeg. aga mahe oli see et kõik unenäod olid mega real noh. tahaks juba lucid dreamingut osata:)

                      Comment

                      • minuraha
                        FPP Pro
                        • Dec 2009
                        • 214

                        #806
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        Jep, lugesin ka seda ja mõtlesin kohe, et kas ma olen ennast kuidagi lasknud mõjutada või mingi vooluga kaasa läinud:D
                        Aga järeldus oli, et juba mitu aastat tavalise salli ümber kaela keeranud ja see võib vahetevahel päris ebamugavaks osutuda, lihtsalt ei olnud teadlik sellisest asjast. See on tegelikult täiega praktiline ja mugav asi!

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #807
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          konkreetne
                          [YOUTUBE]vB8hx7kgcDs[/YOUTUBE]

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #808
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ma panin mid-stakes, kuna low on ikkagi 100NL ja väiksem. Ment enamasti 200NL+ askeldab ju.

                            EDIT: ja mis ajast 200NL on low stakes?

                            Limidiid ju - 25NL väiksem = Micro. 50 ja 100 -> Low, 200-600 mid, 1000NL+ high
                            You're doing it wrong.
                            Isegi almighty 2p2's on suht forever olnud: Small Stakes PL/NL (31 Viewing)
                            Discussions regarding small stakes pot and no-limit hold'em (50c-1 to 1-2)

                            Edit: PTR: RULES:
                            Awards:

                            There will be 10 Player of the Year Awards, one each for Hold’em and Omaha at the following stake levels: #
                            # » Low Stakes: $.5/$1 – $1/$2
                            Last edited by Spewmonkey; 11.12.10, 22:11.

                            Comment

                            • KeRRRt
                              Grinder
                              • May 2009
                              • 774

                              #809
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              tartus on ikka häid inimesi. keegi tore tüdruk aitas mind öösel koju jala ja keegi veel parem inimene helistas ja ütles, et minu rahakott on tema käes. sain kätte ka. nii hea meel kohe :)

                              Comment

                              • TaistoJ
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 787

                                #810
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Keegi oskab öelda, miks FTP "pro teamis" on selline tüüp (naine) nagu Chris Klecz, kedagi paremat ei leidnud? o_O



                                Präegu istub nl10's kõige nitimates laudades ja naudib.
                                2+2 foorumis oli ka kirjutatud, et sakslane+naine = FTP pro
                                Last edited by TaistoJ; 11.12.10, 13:09.

                                Comment

                                Working...