Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Ma panin mid-stakes, kuna low on ikkagi 100NL ja väiksem. Ment enamasti 200NL+ askeldab ju.
EDIT: ja mis ajast 200NL on low stakes?
Limidiid ju - 25NL väiksem = Micro. 50 ja 100 -> Low, 200-600 mid, 1000NL+ high
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
EDIT: ja mis ajast 200NL on low stakes?
Limidiid ju - 25NL väiksem = Micro. 50 ja 100 -> Low, 200-600 mid, 1000NL+ high
Comment