Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Ma hakkasin siin mõtema ja uurisin ka järe: Ma ei eidnud kusagi netimeedias mitte ühte kohta, kus mõni poliitik, rääkimata linnapeast või ministrist oleks sõna võtnud. Tüübid on vist Monika eest punkrites peidus ja ootavad millal lihtsad inimesed töö ära teevad, et siis saaks üksteise võidu rusikatega rinnale tagud
Ma hakkasin siin mõtema ja uurisin ka järe: Ma ei eidnud kusagi netimeedias mitte ühte kohta, kus mõni poliitik, rääkimata linnapeast või ministrist oleks sõna võtnud. Tüübid on vist Monika eest punkrites peidus ja ootavad millal lihtsad inimesed töö ära teevad, et siis saaks üksteise võidu rusikatega rinnale tagud
Comment